Party boys & girls

Chcete s přáteli prožít den, dva nebo třeba celý týden opravdu naplno? Chcete každý den poznat něco jiného a opravdu nezapomenutelného? Prohlédněte si 10 důvodů, proč byste měli navštívit Karlovy Vary.

1.
Plánujete s kamarády/kamarádkami výlet a chcete si taky trochu odpočinout? Karlovy Vary nabízejí desítky wellness balíčků, které Vám pomohou opět načerpat energii. Ať už před náročným večírkem, po něm, nebo klidně jen proto, že si to zasloužíte...
2.
Umíte si představit být ve Varech a neudělat si společnou selfie s kamarády před jednou z krásných budov na kolonádě? A co teprve fotografie, jak ochutnáváte některý z 15 pramenů. :)
3.
Mezi karlovarské prameny se občas z legrace počítá i tradiční český likér vyráběný od roku 1807. Schválně, kdo pozná všech 20 bylin, které se ukrývají v tajném rodinném receptu na výrobu Becherovky?
4.
Stovky herců a režisérů, nepřeberné množství zajímavých filmů, které v multiplexu nikdy neuvidíte, desítky světových premiér. A hlavně: neskutečná atmosféra tisíců diváků, kteří směřují každoročně na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Kdo nezažil, nepochopí…
5.
Už od roku 1893 dodává největší česká sklárna Moser do světa luxusní křišťálové sklo. Vydejte se na mimořádnou exkurzi a poznejte, jak se vyrábí tradiční sklo, které má své místo na mnoha královských stolech po celém světě.
6.
Nebojte, nestraší tady. V karlovarském podzemí můžete ale během exkurze na vlastní oči vidět, odkud vyvěrají slavné minerální prameny, které jsou pro naše město asi nejtypičtější.
7.
Taky s kamarády patříte mezi dnešní všudypřítomné běžce? Překonejte své maximum na českém závodu série RunCzech, který je dokonce oceněn zlatou známkou IAAF.
8.
A co by to bylo za pánskou nebo dámskou jízdu bez nočního života? Karlovy Vary, to jsou totiž mimo jiné rozličné bary, kluby, restaurace a café. Prožijte Karlovy Vary naplno!
9.
Volnočasový areál Rolava je to pravé místo pro Vaše fyzické vyžití. Inlinová dráha, koupaliště, dětské hřiště, čtyři tenisové kurty, obří šachy a mnoho dalšího. Vše, co budete potřebovat, si navíc můžete přímo na místě zapůjčit.
10.
A jak se dostanete do Karlových Varů? Z pražského letiště jste zde autobusem (autem) za necelou hodinku a půl. Nebo z centra Prahy za zhruba 2 hodiny.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum