Saunia Thermal Resort - bazén

Zveme vás na jedinečné místo vysoko na skále, kde je modernost skloubená se stylem let sedmdesátých, zde na vás čeká Saunia Thermal Resort se 2 bazény s teplou termální vodou a Saunový svět Saunia. Ohromí vás plocha obou bazénů, ale také rozlehlost prosluněných teras, ze kterých můžete shlížet na centrum Karlových Varů. V menším bazénu můžete relaxovat v 38 °C horké, 100% přírodní vřídelní vodě.

Větší bazén nabízí velmi příjemně teplou vodu o 32 °C. Po jeho obvodu je umístěno několik vodních atrakcí pro vaši dokonalou relaxaci. Uprostřed velkého bazénu jsou také umístěny 4 dráhy o délce 25 metrů, kde si milovníci aktivního odpočinku mohou bezpečně zaplavat.

Resort v sobě ukrývá 8 saun v 6 různých stylech, a to rovnou ve dvou patrech. Samozřejmostí je bohaté zázemí, ochlazovací sprchy, vědra, a hlavně pak bazének s ledovou vodou. V saunovém světě probíhá velmi atraktivní program saunových ceremoniálů, na které jste srdečně zváni. Pro potěchu chuťových buněk a žaludku jsou vám k dispozici 2 bary a exkluzivní zážitková restaurace Varyo.

Kontakt

Ivana Petroviče Pavlova 2001/11
360 01 - Karlovy Vary

Otvírací doba

Pondělí až Neděle: 9:00 do 23:00

Poloha

Mapa hotelu

Saunia Thermal Resort - bazén


O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum