Mladý pár

Plánujete společný výlet? A přemýšlíte nad nějakým magickým místem, které nabízí krásné památky, přírodní scenérie a taky hodně romantiky? Prohlédněte si 10 důvodů, proč by pozornosti mladých párů neměly Karlovy Vary v žádném případě uniknout.

1.
Romantika, pohoda, uvolnění a regenerace? Vyberte si z nabídky wellness balíčků, které vám lázeňské město Karlovy Vary nabízí.
2.
Špičkové, vyhlášené restaurace nebo okouzlující kavárny? Je to na vás. Ochutnejte Karlovy Vary.
3.
Umíte si snad v Karlových Varech představit tradičnější místo pro selfie, než před krásnými budovami na kolonádě?
4.
Kolonády uprostřed města zná dnes už skoro každý, ale co takhle zažít exkurzi do samotného podzemí, kde vřídelní voda vyvěrá? Probuďte v sobě badatele.
5.
Prožijte mimořádný zážitek z práce moserovských sklářů přímo ve sklářské huti. Projděte si cestu sklářských mistrů v největší české sklárně, která funguje už od roku 1893. Pozor, pálí!
6.
Mezi “varskými” čím dál oblíbenější místo pro načerpání energie a odpočinek. Ideální na procházku ve dvou.
7.
Nejnavštěvovanější událost v Karlových Varech. Tradice už od roku 1946. Kdo nezažil, nepochopí…
8.
Oblíbený závod na 21 097 m. Překonejte svůj osobní rekord nebo si prostě “jen” zaběhněte svůj další půlmaraton, tentokrát v úžasném prostředí lázeňského města.
9.
Na výletě po jedné z nejstarších naučných stezek v ČR se seznámíte s vzácnými zvířaty i rostlinami CHKO Slavkovského lesa. Pojďte poznávat a relaxovat v ničím nerušené přírodě.
10.
Až vás budou z procházek bolet nohy, MHD je dostupné takřka na každém rohu. A doprava do Karlových Varů? Z pražského letiště jste zde autobusem za necelou hodinku a půl.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum