Karlovarské autokino 2021

Vstupné

150 Kč / 1 vozidlo

Karlovy Vary spouští již druhý ročník autokina ve městě. Projekce se budou odehrávat opět v unikátním prostředí místního mezinárodního letiště. Drive-in biograf bude v provozu od 21. června do 24. června 2021, promítat se bude od 21:45 hod. Vstupenky jsou v prodeji pouze online nebo na pobočce Infocentra Karlovy Vary, na místě nebude možné vstupenky pořídit. Návštěvníci si budou moci zakoupit v místě autokina drobné občerstvení a nápoje. Autokino bude zřízeno na travnaté ploše v areálu letiště, návštěvníky do něj nasměrují pořadatelé. Promítat se bude na nafukovacím plátně.

PŘÍJEZD

Příjezd do areálu letiště je možný od 20:00, poslední vozidlo bude vpuštěno v 21:35 hod.
Na místě budou pořadatelé navigovat a pomáhat s parkováním.

Změna programu vyhrazena.

Termíny

Pondělí 21. 6. 2021 od 21.45
Pulp Fiction
Rezervovat
Úterý 22. 6. 2021 od 21.45
Velký Gatsby
Rezervovat
Středa 23. 6. 2021 od 21.45
Mizerové navždy
Rezervovat
Čtvrtek 24. 6. 2021 od 21.45
Šarlatán
Rezervovat

Projekce autokina v areálu mezinárodního letiště v Olšových Vratech tak zahájí letošní ročník Karlovarského kulturního léta.

PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY

  • Návštěvníkům je doporučeno nevystupovat z vozidla a pokud již vystoupí, pak pouze s nasazenou chirurgickou rouškou nebo respirátorem.
  • Vjezd do areálu je možný pouze s platnou vstupenkou, přičemž 1 vstupenka je pro 1 osobní auto (do areálu je povolen vjezd pouze osobním vozidlům, nejsou povoleny motorky, dodávky aj. dopravní prostředky).
  • Mobilní toalety jsou k dispozici a pravidelně jsou dezinfikovány.
  • Funkční autorádio je nezbytné pro příjem zvuku. Provozovatel neodpovídá za kvalitu zvuku který bude reprodukován z vlastních autorádií návštěvníků.
  • Návštěvník je povinen po ukončení promítání neprodleně opustit areál letiště.
  • Návštěvník je povinen dbát pokynů organizátorů při vjezdu a výjezdu a také při samotné projekci.
  • Návštěvník vstupem do prostoru autokina souhlasí s pořízením fotografie nebo videa v prostorách autokina a jejich následným umístěním na webových stránkách provozovatele.
  • Návštěvník vstupem do prostoru autokina souhlasí s dodržováním hygienických pravidel v souvislosti s nařízeními vlády ČR.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum