Karlovarské autokino 2021

Vstupné

150 Kč / 1 vozidlo

Karlovy Vary spouští již druhý ročník autokina ve městě. Projekce se budou odehrávat opět v unikátním prostředí místního mezinárodního letiště. Drive-in biograf bude v provozu od 21. června do 24. června 2021, promítat se bude od 21:45 hod. Vstupenky jsou v prodeji pouze online nebo na pobočce Infocentra Karlovy Vary, na místě nebude možné vstupenky pořídit. Návštěvníci si budou moci zakoupit v místě autokina drobné občerstvení a nápoje. Autokino bude zřízeno na travnaté ploše v areálu letiště, návštěvníky do něj nasměrují pořadatelé. Promítat se bude na nafukovacím plátně.

PŘÍJEZD

Příjezd do areálu letiště je možný od 20:00, poslední vozidlo bude vpuštěno v 21:35 hod.
Na místě budou pořadatelé navigovat a pomáhat s parkováním.

Změna programu vyhrazena.

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Projekce autokina v areálu mezinárodního letiště v Olšových Vratech tak zahájí letošní ročník Karlovarského kulturního léta.

PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY

  • Návštěvníkům je doporučeno nevystupovat z vozidla a pokud již vystoupí, pak pouze s nasazenou chirurgickou rouškou nebo respirátorem.
  • Vjezd do areálu je možný pouze s platnou vstupenkou, přičemž 1 vstupenka je pro 1 osobní auto (do areálu je povolen vjezd pouze osobním vozidlům, nejsou povoleny motorky, dodávky aj. dopravní prostředky).
  • Mobilní toalety jsou k dispozici a pravidelně jsou dezinfikovány.
  • Funkční autorádio je nezbytné pro příjem zvuku. Provozovatel neodpovídá za kvalitu zvuku který bude reprodukován z vlastních autorádií návštěvníků.
  • Návštěvník je povinen po ukončení promítání neprodleně opustit areál letiště.
  • Návštěvník je povinen dbát pokynů organizátorů při vjezdu a výjezdu a také při samotné projekci.
  • Návštěvník vstupem do prostoru autokina souhlasí s pořízením fotografie nebo videa v prostorách autokina a jejich následným umístěním na webových stránkách provozovatele.
  • Návštěvník vstupem do prostoru autokina souhlasí s dodržováním hygienických pravidel v souvislosti s nařízeními vlády ČR.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum