Podzimní porcelánové slavnosti

25. ročník

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Časný podzim se v Karlových Varech neobejde bez tradičních Porcelánových slavností. Od 4. - 6. září si můžete opět zakoupit výrobky firem Thun 1794 a.s., Český porcelán Dubí, Porcelánka Rudolf Kämpf, s.r.o., G-Benedikt i sklářské manufaktury Moser za bezkonkurenční akční ceny a doplnit si tak svoji výbavu skla a porcelánu.

Před nákupem se inspirujte v reprezentativních prostorách Grandhotelu Pupp, kde bude opět připravena výstava s názvem Prostřené stoly. Kvalitní český porcelán doplněný českým špičkovým sklem a dekorativním prostíráním ve vás ihned vyvolá touhu přenést si nápaditě prostřený stůl i k vám domů. Pro děti je připravena pojízdná Porcelánová školička, kde si mohou dle vlastní fantazie ozdobit porcelánový výrobek, ten je poté vypálen a návštěvníci Porcelánových slavností si odnesou malý suvenýr jako památku. Podzimní porcelánové slavnosti jsou doprovázeny i vystoupeními folklorních souborů v rámci Karlovarského folklorního festivalu. Nad Porcelánovými slavnostmi převzala záštitu agentura CzechTourism.

Otevřeno je v pátek od 10 do 17, v sobotu od 9 do 17 a v neděli od 10 do 15 hodin.

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

V rámci Karlovarského folklorního festivalu jsou celé Porcelánové slavnosti doprovázeny vystoupeními folklorních souborů z celého světa.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum