Grandhotel Ambassador

Zpět

Cena od 1475 Kč / osoba / noc

 • Bazén

 • Kongresový sál

 • Parkoviště

 • Recepce 24 hodin denně

 • Restaurace

 • Sauna

 • TV, SAT

 • Wi-Fi

 • Zvíře na pokoji

 • Wellness

 • Lázně

Grandhotel Ambassador Národní dům - luxusní hotel v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary.

Certifikace

Hotelstars.eu Tripadvisor

 

Kontakt

Grandhotel Ambassador
T.G. Masaryka 1088/24
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Telefon
+420 353 408 100
E-mail
Web
http://www.grandhotel-ambassador.cz

Vybavení podrobně

Bazén, Kongresový sál, Parkoviště, Recepce 24 hodin denně, Restaurace, Sauna, TV, SAT, Wi-Fi, Zvíře na pokoji

Grandhotel Ambassador Národní dům - luxusní hotel v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary. Architektonický skvost vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera z roku 1901 s bohatou historií se pyšní nádhernými bohatě zdobenými prostorami, veselými venkovními freskami, komfortním ubytováním, vysokým standardem služeb a stravování a v neposlední řadě kvalitními léčebnými službami. 

Hotel poskytuje hostům luxusní ubytování v nově vybudovaných pokojích třídy ****Superior. Prvotřídní apartmány (Junior Suite, Suite a jedinečný mezonetový Tower Suite) jsou připraveny splnit potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Stylové zařízení všech našich pokojů koresponduje s historickým původem nádherné secesní budovy.

Maximální spokojenost našich hostů garantujeme nabídkou nejrůznějších doplňkových služeb nejvyšší kvality. Non-stop servis recepce, služba concierge, non-stop pokojová služba, zajištění dopravy, exkurze a výlety na míru, praní a čištění prádla, wellness, zajištění hlídání dětí, hlídané parkoviště...

Restaurant Julius Zeyer zaručuje hotelovým hostům širokou nabídku kvalitních, vyvážených a čerstvých pokrmů formou bufetových stolů, dále je v hotelu pro hosty Pilsner Urquel Original Restaurant s tradiční nabídkou českých jídel a jedinečným taktovým pivem. Nejznámější noční bar Kakadu s dlouholetou tradicí a nezapomenutelnou atmosférou láká bohatou nabídkou alkoholických nápojů, zajímavých koktejlů, Champagne, tuzemských i zahraničních vín, v neposlední řadě i lahodnými pokrmy.

Grandhotel Ambassador Národní dům nabízí vysoký standard lázeňský služeb, založených na nejmodernějších balneologických principech s využitím místního léčivého zdroje - termální minerální vody. Nově vybudované centrum Ambassador Grand Spa pod vedením opravdových odborníků se zaměřuje na poskytování komplexní lázeňské péče a svými léčebnými i relaxačními procedurami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Multifunkční unikátní historický slavnostní sál Orpheum s kapacitou téměř 800 hostů je tím nejlepším místem pro pořádání společenských akcí, plesů či konferencí. Jedinečný skvost vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera, pyšnící se exkluzivním proskleným stropem zaručuje nezapomenutelnou atmosféru.

Okolí hotelu poskytuje jedinečnou možnost pro odpočinek, návštěvu historických měst a památek. V blízkosti hotelu se nachází muzeum Becherovky, sklárna Moser, církevní památky, kolonády, překrásné historické budovy. Osvěžující procházky po lázeňských lesech s možností odpočinku ve výletních altáncích a fascinující pohledy z vyhlídek a rozhleden vás načerpá nevídanou energií.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA 1

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA 2

3 vybrané balíčky

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 111 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum