Grandhotel Ambassador

Zpět

Cena od 1475 Kč / osoba / noc

 • Bazén

 • Kongresový sál

 • Parkoviště

 • Recepce 24 hodin denně

 • Restaurace

 • Sauna

 • TV, SAT

 • Wi-Fi

 • Zvíře na pokoji

 • Wellness

 • Lázně

Grandhotel Ambassador Národní dům - luxusní hotel v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary.

Certifikace

Hotelstars.eu Tripadvisor

 

Kontakt

Grandhotel Ambassador
T.G. Masaryka 1088/24
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Telefon
+420 353 408 100
E-mail
Web
http://www.grandhotel-ambassador.cz

Vybavení podrobně

Bazén, Kongresový sál, Parkoviště, Recepce 24 hodin denně, Restaurace, Sauna, TV, SAT, Wi-Fi, Zvíře na pokoji

Grandhotel Ambassador Národní dům - luxusní hotel v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary. Architektonický skvost vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera z roku 1901 s bohatou historií se pyšní nádhernými bohatě zdobenými prostorami, veselými venkovními freskami, komfortním ubytováním, vysokým standardem služeb a stravování a v neposlední řadě kvalitními léčebnými službami. 

Hotel poskytuje hostům luxusní ubytování v nově vybudovaných pokojích třídy ****Superior. Prvotřídní apartmány (Junior Suite, Suite a jedinečný mezonetový Tower Suite) jsou připraveny splnit potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Stylové zařízení všech našich pokojů koresponduje s historickým původem nádherné secesní budovy.

Maximální spokojenost našich hostů garantujeme nabídkou nejrůznějších doplňkových služeb nejvyšší kvality. Non-stop servis recepce, služba concierge, non-stop pokojová služba, zajištění dopravy, exkurze a výlety na míru, praní a čištění prádla, wellness, zajištění hlídání dětí, hlídané parkoviště...

Restaurant Julius Zeyer zaručuje hotelovým hostům širokou nabídku kvalitních, vyvážených a čerstvých pokrmů formou bufetových stolů, dále je v hotelu pro hosty Pilsner Urquel Original Restaurant s tradiční nabídkou českých jídel a jedinečným taktovým pivem. Nejznámější noční bar Kakadu s dlouholetou tradicí a nezapomenutelnou atmosférou láká bohatou nabídkou alkoholických nápojů, zajímavých koktejlů, Champagne, tuzemských i zahraničních vín, v neposlední řadě i lahodnými pokrmy.

Grandhotel Ambassador Národní dům nabízí vysoký standard lázeňských služeb, založených na nejmodernějších balneologických principech. Nově vybudované centrum Ambassador Grand Spa pod vedením opravdových odborníků se zaměřuje na poskytování komplexní lázeňské péče a svými léčebnými i relaxačními procedurami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Multifunkční unikátní historický slavnostní sál Orpheum s kapacitou téměř 800 hostů je tím nejlepším místem pro pořádání společenských akcí, plesů či konferencí. Jedinečný skvost vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera, pyšnící se exkluzivním proskleným stropem zaručuje nezapomenutelnou atmosféru.

Okolí hotelu poskytuje jedinečnou možnost pro odpočinek, návštěvu historických měst a památek. V blízkosti hotelu se nachází muzeum Becherovky, sklárna Moser, církevní památky, kolonády, překrásné historické budovy. Osvěžující procházky po lázeňských lesech s možností odpočinku ve výletních altáncích a fascinující pohledy z vyhlídek a rozhleden vás načerpá nevídanou energií.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA 1

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA 2

3 vybrané balíčky

 • BALÍČEK OBSAHUJE 5x ubytování se snídaní formou bufetu v Restaurantu JULIUS ZEYER 5x večeře formou bufetu v Restaurant JULIUS ZEYER 2x částečná klasická masáž

 • BALÍČEK OBSAHUJE 6x ubytování se snídaní formou bufetu v Restaurantu JULIUS ZEYER vstupní lékařské vyšetření 8x léčebných procedur během pobytu na základě lékařského předpisu 4x večeře formou bufetu v Restauraci Julius Zeyer 1x lahev červeného nebo bílého vína při večeři v Restauraci Julius Zeyer

 • BALÍČEK OBSAHUJE 5x ubytování se snídaní formou bufetu v Restaurantu JULIUS ZEYER 4x večeře formou bufetu v Restaurantu JULIUS ZEYER 1x A la carte večeře v Pilsner Urquell Original Restaurant-Nároďák (předkrm, hl. chod) 1x vstupenka do Jan Becher Muzea včetně ochutnávky

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 110 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum