Muzea, výstavy, galerie

Terakotová armáda – Odkaz prvního císaře

Termíny konání

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny

http://www.chinese-emperor.com/

Pro návštěvníky jsou k výstavě připraveny speciální nabídky. Samostatné vstupenky je možné rezervovat na portálu www.ticketportal.cz

Ceny vstupného

  • Základní cena - dospělá osoba = 150 Kč
  • Zlevněné vstupné - důchodce 65+, student SŠ, VŠ = 90 Kč
  • Rodinné vstupné - 2 dospělý a max. 3 děti do 15 let = 350 Kč
  • Skupinové vstupné - 15 a více osob = 60 Kč/osoba
  • Dítě 6-15 let = 50 Kč
  • Osoby ZTP = 50 Kč
  • Dítě do 6 let = zdarma


Výstava Terakotová armáda – Odkaz prvního císaře Vám nabídne úžasný pohled  do hrobky prvního čínského císaře Čchin Š'-chuang-ti který dokázal sjednotit Čínu a ukončil tak období chaosu mezi všemi čínskými státy. Jeho terakotová armáda se označuje jako „osmý div světa“ a nedaleko města Xi´an kde byla objevena císařská hrobka, se nachází více než 8tis terakotových soch s motivem vojáků či koní s dřevěnými povozy.

Abyste nemuseli cestovat až do Číny, přivezli jsme výstavu terakotových vojáků do České republiky. V interaktivní výstavě se dozvíte o životě prvního čínského císaře, prohlédnete si detailně propracované hliněné vojáky a koně v životní velikosti.

Výstava se bude konat v Karlových Varech v nejznámějším hotelu Thermal a to od 20. 12. 2016 do 31. 3. 2017

Galerie

související akce

Kalendář akcí, které stojí za to vidět