Grandhotel Ambassador

Back

Price from 1475 CZK / Person / Night

 • Wellness

 • Spa

 • Restaurant

 • Parking

 • Wi-Fi

 • TV+SAT

 • Reception 24 hours a day

 • Conference hall

 • Swimming pool

 • Sauna

 • Petfriendly

Grandhotel Ambassador Národní dům - luxusní hotel v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary.

Certification

Hotelstars.eu Tripadvisor

 

Contact

Grandhotel Ambassador
T.G. Masaryka 1088/24
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Telephone
+420 353 408 100
E-mail
Web
http://www.grandhotel-ambassador.cz

Facilities in detail

Restaurant, Parking, Wi-Fi, TV+SAT, Reception 24 hours a day, Conference hall, Swimming pool, Sauna, Petfriendly

Grandhotel Ambassador Národní dům - luxusní hotel v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary. Architektonický skvost vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera z roku 1901 s bohatou historií se pyšní nádhernými bohatě zdobenými prostorami, veselými venkovními freskami, komfortním ubytováním, vysokým standardem služeb a stravování a v neposlední řadě kvalitními léčebnými službami. 

Hotel poskytuje hostům luxusní ubytování v nově vybudovaných pokojích třídy ****Superior. Prvotřídní apartmány (Junior Suite, Suite a jedinečný mezonetový Tower Suite) jsou připraveny splnit potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Stylové zařízení všech našich pokojů koresponduje s historickým původem nádherné secesní budovy.

Maximální spokojenost našich hostů garantujeme nabídkou nejrůznějších doplňkových služeb nejvyšší kvality. Non-stop servis recepce, služba concierge, non-stop pokojová služba, zajištění dopravy, exkurze a výlety na míru, praní a čištění prádla, wellness, zajištění hlídání dětí, hlídané parkoviště...

Restaurant Julius Zeyer zaručuje hotelovým hostům širokou nabídku kvalitních, vyvážených a čerstvých pokrmů formou bufetových stolů, dále je v hotelu pro hosty Pilsner Urquel Original Restaurant s tradiční nabídkou českých jídel a jedinečným taktovým pivem. Nejznámější noční bar Kakadu s dlouholetou tradicí a nezapomenutelnou atmosférou láká bohatou nabídkou alkoholických nápojů, zajímavých koktejlů, Champagne, tuzemských i zahraničních vín, v neposlední řadě i lahodnými pokrmy.

Grandhotel Ambassador Národní dům nabízí vysoký standard lázeňských služeb, založených na nejmodernějších balneologických principech. Nově vybudované centrum Ambassador Grand Spa pod vedením opravdových odborníků se zaměřuje na poskytování komplexní lázeňské péče a svými léčebnými i relaxačními procedurami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Multifunkční unikátní historický slavnostní sál Orpheum s kapacitou téměř 800 hostů je tím nejlepším místem pro pořádání společenských akcí, plesů či konferencí. Jedinečný skvost vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera, pyšnící se exkluzivním proskleným stropem zaručuje nezapomenutelnou atmosféru.

Okolí hotelu poskytuje jedinečnou možnost pro odpočinek, návštěvu historických měst a památek. V blízkosti hotelu se nachází muzeum Becherovky, sklárna Moser, církevní památky, kolonády, překrásné historické budovy. Osvěžující procházky po lázeňských lesech s možností odpočinku ve výletních altáncích a fascinující pohledy z vyhlídek a rozhleden vás načerpá nevídanou energií.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA 1

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA 2

4 selected packages

All packages

Choose from more than 105 hotel-based packages

About Karlovy Vary

Karlovy Vary is absolutely unique in the number of curative hot springs in the world.

More about Karlovy Vary

Ready to help

The website is operated by the Information centre Karlovy Vary, contact us.

Contact the Tourist information centre