Znovu se nadechněte!

11. 12. 2020 | Z Karlových Varů, Zajímavé akce, Zdraví a lázeňství

Lázeňský pobyt v Karlových Varech, to není jen termominerální voda k pitnému režimu, koupelím či k inhalacím. Užití světoznámých zřídel tvoří samozřejmě základ veškeré karlovarské léčby. Karlovy Vary jsou však i místem více než vhodným k léčbě respiračních komplikací, způsobených například aktuální nemocí COVID-19.

Lázeňská společnost Imperial Group proto uskutečnila pod vedením paní primářky MUDr. Angely Frankové interní studii na pečlivě vybrané skupině klientů s prodělaným respiračním onemocněním (COVID-19). Studie jednoznačně prokázala, že během relativně krátké léčby lze dosáhnout výrazného zlepšení zdravotního stavu pacienta a to jak měřitelného, tak subjektivního. Díky získaným poznatkům odborníci sestavili nejúčinnější terapii, která Vám pomůže při rekonvalescenci a dostane Vás fyzicky i psychicky zpět do formy.​ Tato unikátní léčebná kúra byla vyvinuta na základě dlouholetých zkušeností specializovaných lékařů v oboru lázeňství a fyzioterapie.

Kvalifikovaný lékařský personál Vám díky speciální technice uvolní dýchací svalstvo a naučí Vás správnou techniku dechu. Vhodnými lázeňskými procedurami podpoří tato terapie Vaši přirozenou imunitu a zbaví tělo pocitu únavy. Novinkou mezi specializovanými procedurami je hodinový pobyt v hyperbarické kyslíkové komoře. Ta nasytí Vás krevní oběh kyslíkem a zlepší duševní stav. Hyperbarická oxygenoterapie je absolutní novinkou v českém lázeňství. V kombinaci fyzioterapeutického vedení správné techniky dechu, hyperbarické komory, inhalací termominerální vody, vitamínové a pitné kůry tak budete z Karlových Varů odjíždět s prokazatelně posílenou imunitou, odpočatí a plní nově nabitých sil.

Stále ještě můžete ve zdejších sanatoriích čerpat státní příspěvek až do výše 4000,- Kč a využít ho nejen na nabízené RLP pobyty.

Informační zdroj: https://www.spa-hotel-imperial.cz/respiracni-lazenska-pece/ a https://www.spa-resort-sanssouci.cz/respiracni-lazenska-pece/

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum