Velká cena cestovního ruchu 2014/2015 míří opět do Karlových Varů

15. 1. 2015 | Z Infocentra, Z Karlových Varů

Vyhlašování výsledků Velké ceny cestovního ruchu 2014/2015 v rámci veletrhu GO&Regiontour bylo úspěšné i pro INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary,o.p.s.

Na závěr prvního dne veletrhů GO&REGIONTOUR v Brně byla slavnostně předána ocenění v osmém ročníku soutěže Velká cena cestovního ruchu. Odborná porota ocenila výjimečné projekty v kategoriích Nejlepší jednotná kampaň, Nejlepší turistický produkt, Nejlepší elektronická komunikace, Nejlepší lázeňský a wellness balíček a Nejlepší golfový balíček. Na základě hlasování široké veřejnosti pak byli vyhlášeni vítězové v kategorii Nejlepší cestovní kancelář. Soutěž Velká cena cestovního ruchu 2014/2015 tradičně vyhlásily společnosti Veletrhy Brno a C.O.T. media s cílem přispět ke zkvalitnění nabídky a služeb v cestovním ruchu České republiky.

„Novinkou letošního ročníku byla inovace někdejší kategorie Nejlepší turistický portál. Škála hodnocených projektů byla rozšířena o celou řadu dalších prostředků on-line komunikace a název byl změněn na Nejlepší elektronická komunikace,“ popisuje posun soutěže jednatelka společnosti C.O.T. media Eva Frindtová.

A právě jako nejlepší elektronická komunikace 2014/2015 byl vyhodnocen soubor aktivit INFOCENTRA MĚSTA Karlovy Vary, ato počínaje webem www.karlovyvary.cz, prací na sociálních sítích, provozem mobilních aplikací až po marketingové aktivity ve formě PPC kampaní.  Po loňském prvním místě v kategorii nejlepší turistický portál byl tak potvrzen postup INFOCENTRA ve správnosti zvolených komunikačních prostředků.

Ocenění převzali z rukou ministryně pro místní rozvoj ing. Karly Šlechtové ředitelka INFOCENTRA ing. Jitka Ettler Štěpánková a primátor města ing. Petr Kulhánek.

Pořadí kategorie „Nejlepší elektronická komunikace“

1. místo: INFOCENTRUM MĚSTA KARLOVY VARY
za Elektronickou propagaci města Karlovy Vary

2. místo: DESTINAČNÍ SPOLEČNOST VÝCHODNÍ ČECHY
za vychodni-cechy.info

3. místo: STATUTÁRNÍ MĚSTO ČESKÉ BUDĚJOVICE
za InBudějovice

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum