Revelton Suites & Studios

Zpět

Cena od 1900 Kč / osoba / noc

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

Apartmánové hotely Revelton: domácí pohoda mimo domov.

 

Kontakt

Revelton Suites & Studios
T.G. Masaryka 825/45
360 01 Karlovy Vary

Telefon
+420 358 880 000
E-mail
Web
http://reveltonsuites.com/cz/

Vybavení podrobně

TV, SAT, Wi-Fi

Síť apartmánových hotelů Revelton vznikla v roce 2016 v Karlových Varech a téměř okamžitě si získala oblibu mezi cestovateli díky jedinečné atmosféře, panující ve všech hotelech Revelton Suites a Revelton Studios. Zde snadno zapomenete, že jste v hotelu. Zařízení připomíná spíše domácí pokoje, včetně veškerého pohodlí!

Každý apartmánový hotel sítě Revelton je trochu jiný. Spojuje je jen nápaditý design a smysl pro detail. Nešlo o vytvoření „hezkého obrázku“, nepohodlného pro běžný pobyt cestovatelů. Cílem bylo navrhnout moderní apartmány, schopné nahradit hostům domov během pobytu.

Revelton Suites, to je 8 zcela nových klasicky zařízených apartmánů, nacházejících se na jedné z hlavních pěších tras města, na ulici T.G. Masaryka.

Revelton Studios, to je 18 apartmánů v britském a skandinávském stylu, k nimž nikdo nezůstane lhostejný. Hotel se nachází na malebné Jaltské ulici, pouhé dvě minuty pěšky od hotelu Revelton Suites.

Pro naše hosty je navíc v hotelu Revelton Studios jedinečné Muzeum paradoxů. Každý návštěvník zde zažije spoustu legrace a efektní fotografie budou příjemným bonusem!

Odlišnosti

  • Apartmány jsou určeny k pohodlnému ubytování 3 až 4 osob,
  • Veškeré naše apartmány jsou vhodné k pobytu s dětmi,
  • Pokud se předem dohodneme, můžete si vzít na dovolenou domácího mazlíčka,
  • V plně vybavených kuchyních si připravíte snídani či večeři z nejčerstvějších místních surovin,
  • Chytře rozdělený prostor apartmánů zajistí maximálně pohodlné ubytování. Ložnice jsou odděleny od jídelního koutu. Některé pokoje mají útulná pracoviště s iMac či domácí kino s projekcí,
  • Díky silnému WiFi signálu je práce a odpočinek v každém apartmánu ještě pohodlnější. 

Umístění

Procházka ke kolonádám a léčivým pramenům zabere až 10 minut a k Spa lázeňskému komplexu cca 5 minut. Hotelová hala, kde se koná mezinárodní filmový festival, je vzdálena 7 minut chůze a cesta k autobusovému nádraží trvá asi 3 minuty.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum