Hotel Prezident

Zpět

Cena od 1600 Kč / osoba / noc Rezervovat na hotelprezident.cz

Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident ****SUPERIOR - moderní designový hotel s překrásným wellness resortem nabízí svým hostům luxusní ubytování a lázeňskou léčbu té nejvyšší kvality pouhých 100 metrů od Vřídla.

Vybavení hotelu

  • Wellness

  • Lázně

  • Restaurace

  • Parkoviště

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

  • Recepce 24 hodin denně

  • Bazén

  • Sauna

Adresa

Mapa hotelu

Hotel Prezident
Moravská 3/2111
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Rezervovat pokoj

Cena od
1600 Kč
osoba / noc

Telefon
+420 355 319 111
E-mail
Web
www.hotelprezident.cz

Certifikace

Hotelstars.eu

Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident ****SUPERIOR je čtyřhvězdičkový moderní designový hotel ležící přímo v srdci historické lázeňské části města, pouhých 100 metrů od Vřídla a léčivých pramenů. 

Potřebujete preventivní či specializovaný léčebný pobyt? Nabízíme lázeňskou léčbu pro dospělé a děti od 6 let s onemocněním trávicího ústrojí a metabolickými chorobami (nemoci jater, žlučníku a žlučových cest, žaludku, nemoci střev, cukrovka, obezita), s onemocněním pohybového aparátu, antistresový program, relaxační a rekondiční pobyty a programy na hubnutí. 

Máte-li chuť přijet jen na pár dnů, zveme Vás na krátkodobý wellness nebo relaxační pobyt

Všem našim hostům je k dispozici volný vstup do nově zbudovaného wellness resortu s plaveckým bazénem zdobeným pravým onyxem, ojedinělým světem 4 saun (biosauna, finská sauna, Tepidárium - solná sauna s inhalací, sloužící k mírnému a šetrnému prohřátí celého těla a Caldarium – parní sauna s vysokou koncentrací vlhkosti vzduchu) a fitness studia.  

Pokud nechcete být rušeni a vyhledáváte absolutní soukromí, těší se velké oblibě mezi hosty naše unikátní privátní zážitkové sauna suity a floatingový bazén se salinitou vody Mrtvého moře, poskytující Vám mimo jiné hloubkovou relaxaci nejen těla, ale i mysli a duše v  beztížném stavu klidu a harmonie. 

Hotel vlastní špičkový balneoprovoz. O naše hosty se stará světově uznávaná odbornice a lékařka MUDr. Milada Sárová společně s lékařkou MUDr. Irenou Cípovou a zkušeným týmem fyzioterapeutů, masérů a rehabilitačních pracovníků. Při léčbě se kombinují tradiční postupy s moderními a alternativními trendy.

V nabídce balneo a beauty najdete také celou řadu kosmetických a wellnes procedur pro muže i ženy všech věkových kategorií. 

Pokoje nabízí moderní design a veškerý komfort. Mezi základní vybavení všech pokojů patří LCD televizor, satelit, DVD-přehrávač, telefon s přímou volbou, minibar, bezpečnostní trezor, sprcha nebo vana, fén, župan, pantofle, zdravotní matrace, křesla, konferenční stolek a bezplatné wi-fi. Rozdělují se na 4 kategorie - Standard, Design, Lux a Suite. Některé pokoje mají balkón, klimatizaci, možnost oddělených lůžek, přistýlky a propojení dvou pokojů. Celý hotel je nekuřácký. 

V letních měsících klienti popíjejí svou kávu či drink a relaxují na překrásné sluneční terase, umístěné na střeše hotelového bazénu, poskytující tak jedinečný výhled na lázeňskou část města a okolní lesy. 

Pokud hledáte útulné místo pro posezení, je našim hostům k dispozici hotelová kavárna Lounge, kde je možnost si v klidu vychutnat nápoj či malé občerstvení v průběhu celého dne. 

Vlastní designová hotelová restaurace nabízí výbornou domácí a světovou kuchyni, ale i vlastní originální recepty. Náš šéfkuchař se svým týmem ve spolupráci s výživovým poradcem a dietologem připravuje vynikající pokrmy, diety a speciálně sestavené menu z čerstvých a prvotřídních surovin. 

Náš personál hovoří česky, rusky, anglicky a německy.

Hotel byl vybudován s jediným cílem – splnit veškerá Vaše přání v oblasti luxusního ubytování, speciální lázeňské gastronomie a nejkvalitnější lázeňské péče.

Check-in od 14 hod.
Check-out do 11 hod.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum