Hotel Romance

Zpět

Cena od 1300 Kč / osoba / noc Rezervovat na hotelromance.cz

Elegantní Hotel Romance**** se nachází v nádherné romantické budově v srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti termálních pramenů Tržní a Vřídelní kolonády. Svým hostům kromě jiného nabízí restauraci s letní terasou a výhledem na lázeňskou promenádu, stylové pokoje i apartmány pro rodiny s klimatizací, parkoviště, vysokorychlostní Wi-Fi zdarma.

Vybavení hotelu

  • Wellness

  • Restaurace

  • Parkoviště

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

  • Recepce 24 hodin denně

  • Pokojová služba

  • Kongresový sál

  • Bezbariérový

  • Zvíře na pokoji

Adresa

Mapa hotelu

Hotel Romance
Tržiště 37
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Rezervovat pokoj

Cena od
1300 Kč
osoba / noc

Telefon
+420 353 222 646
Telefon
+420 771 142 951
Web
www.hotelromance.cz
E-mail

Certifikace

Hotelstars.eu Tripadvisor

Hotel Romance**** je situován v lázeňském centru města Karlovy Vary, pouhých 50 metrů od léčivých minerálních pramenů, zároveň však pár kroků od lázeňských lesů a okouzlujících vyhlídek. Romantickou atmosféru dokresluje architektura pečlivě zrekonstruované secesní budovy z roku 1899, ve které hotel sídlí.

K dispozici jsou stylově vybavené jedno- a dvoulůžkové pokoje a široká nabídka apartmánů pro rodiny. Většina pokojů je s klimatizací, některé nabízejí balkón s jedinečným výhledem na lázeňskou promenádu s Vřídelní kolonádou, na Zámeckou věž a další historické budovy.

Každý pokoj má svůj osobitý design díky využití různých barevných palet a jedinečné architektuře hotelu. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny kvalitními vysokými matracemi značky KingKoil, satelitní smart TV s připojením k Internetu, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem a koupelnou s vanou nebo sprchou a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení ve všech pokojích i společných prostorách hotelu.

Pro soukromá jednání, oslavy či firemní akce je k dispozici konferenční místnost s klimatizací s maximální kapacitou 30 osob či salonek v restauraci až pro 20 osob.

Restaurant Romance s kapacitou 80 míst se specializuje na tradiční jídla v moderní odlehčené úpravě a pokrmy inspirované středomořskou kuchyní. Nabízí také dietní a vegetariánské pokrmy. Jídla jsou připravována s důrazem na kvalitní a čerstvé suroviny dle možností českého původu. V teplých dnech je oblíbená především letní terasa s výhledem na okolní historické domy a kolonády.

Skvělé snídaně, vysoce hodnocené hotelovými hosty, jsou podávány formou švédského stolu. Pro ubytované hosty nabízíme rovněž možnost polopenze a plné penze formou výběru ze stálého jídelního lístku.

V hotelu se nachází masážní salon a zakoupit lze také různé balíčky. Pro ubytované hosty rádi rezervujeme wellness a léčebné procedury v okolních lázních.

Sociální sítě

Facebook: https://www.facebook.com/Hotel.Romance/ 
Instagram: https://www.instagram.com/hotel_romance/

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum