Odstartovala soutěž „Stavby Karlovarského kraje“

16. 3. 2021 | Soutěže, Z Karlových Varů, Zajímavé akce

Regionální stavební sdružení Karlovy Vary, Karlovarský kraj a Statutární město Karlovy Vary vyhlašují soutěž "Stavby Karlovarského kraje", která bude po roce odkladu probíhat v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje.

Jedná se o 20. ročník tradiční soutěžní přehlídky nejlepších staveb a projektů, v níž bylo v uplynulých letech představeno již 516 staveb a návrhů. Cílem této soutěže je prezentace všech současných staveb v Karlovarském kraji. Přihlásit je možné novostavby či rekonstrukce budov, veřejných prostor a interiéry staveb, jež byly dokončené v předchozích třech letech. Zároveň lze přihlásit projekty v podobě urbanistickéých a architektonických studií zpracovaných v předchozích pěti letech.

Stavaři všech profesí - architekti, projektanti, zhotovitelé, investoři - pokračují i ve ztížených podmínkách ve svých činnostech. Ti všichni by se měli podělit o své nejlepší výsledky, stavby a projekty a předvést je veřejnosti a zároveň podpořit patriotismus a hrdost na krásné stavby v Karlovarském kraji. Je potřeba vrátit naději, a proto pojďme ukázat, že i v době pandemie COVID-19 je možné realizovat stavby, které nás přežijí a budou sloužit lidem.

Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant, zhotovitel i majitel. Návrhy je možné zaslati nejpozději do 30. dubna 2021, a to pomocí formuláře: http://www.stavbykarlovarska.cz/cz/prihlaska,

Více informací naleznete na webových stránkách soutěže.

Informovala Jitka Čmoková za Krajský úřad Karlovy Vary.

Zdroj: karlovarskenovinky.cz

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum