Moraváci objevovali Karlovy Vary s turistickou kartou

16. 10. 2019 | Tipy a rady, Z Infocentra, Z Karlových Varů

Turistická karta Karlovy VARY REGION CARD je již několik let k dispozici návštěvníkům města Karlovy Vary i celého Karlovarského kraje. Turisté, kteří se k nám opakovaně vrací, kartu znají a znovu si ji kupují, jiní ji teprve objevují. Tak tomu bylo i v případě rodiny z Moravy, která lázeňské město navštívila minulý měsíc.

„Jezdíme do Karlových Varů poměrně pravidelně a letos jsme se dozvěděli o kartě…,“ říká hlava rodiny a doplňuje: „bezvadná je doprava MHD zdarma, projeli jsme i obě lanovky a vyhlídková jízda retro busem byla super. Těch možností na kartu bylo tolik, že jsme to všechno nestačili ani využít.“

Z členů rodiny si každý vybral to své… „V Becher Muzeu se nám líbilo, jen by měli zavést dvojnásobné koštování Becherovky či dávat reklamní láhev při odchodu,“ smějí se Moraváci. „Vůbec poprvé jsme ale byli ve Vánočním domě – bylo to uchvacující. I tři medvídky jsme dovezli darem,“ doplňuje maminka.

„Všechno se nám u Vás líbí a děláme i patřičnou reklamu po jižní Moravě. Již nyní se těšíme na příští návštěvu Karlových Varů a Krušnohoří.“

A my už jen dodáváme – děkujeme a přijeďte zas…!

 

Karlovy VARY REGION CARD je turistickou kartou předplacených služeb. Držitel má po zakoupení možnost bezplatně využít nabídky více než 40 návštěvních míst, a to jak v Karlových Varech, tak i v celém Karlovarském kraji. Součástí nabídky je zároveň více než 30 míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby. Významnou součástí je bezplatná městská doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních a to včetně lanovek a autovláčků. Kartu je možno zakoupit v infocentrech na 2, 4 nebo 7 dní, v kategoriích dospělý nebo rodina.

 

 Foto je ilustrační.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum