Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE

Zpět

Cena od 1490 Kč / osoba / noc

 • Lázně

 • Restaurace

 • Parkoviště

 • Wi-Fi

 • TV, SAT

 • Recepce 24 hodin denně

 • Kongresový sál

 • Bazén

 • Sauna

 • Bezbariérový

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je luxusní pětihvězdičkový hotel, který se nachází v památkové zóně v těsné blízkosti karlovarských kolonád.

Certifikace

Tripadvisor Hot Springs EuropeSpa med

 

Kontakt

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE
Zámecký vrch 41
360 01 Karlovy Vary

Telefon
+420 357 073 700
E-mail
Web
www.olympic-palace.cz

Vybavení podrobně

Restaurace, Parkoviště, Wi-Fi, TV, SAT, Recepce 24 hodin denně, Kongresový sál, Bazén, Sauna, Bezbariérový

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je luxusní pětihvězdičkový hotel, který se nachází v památkové zóně v těsné blízkosti karlovarských kolonád. Unikátní polohu hotelu si zamilujete i kvůli výhledu. Kochat se můžete buď pohledem na lázeňské centrum Karlových Varů nebo na krásu Slavkovského lesa. Hotel byl postaven v roce 1910 a v roce 2015 byla dokončena rozsáhlá kompletní rekonstrukce a moderní dostavba. Po spojení s vedlejším domem Albion a dobudování rozsáhlého zázemí vznikl moderní komplex s dlouhou tradicí, který patří k jedinečným ukázkám secesní architektury v Karlových Varech.

Pýchou hotelu Olympic Palace je balneologické centrum Hera s širokým výběrem lázeňských procedur s využitím přírodních léčivých zdrojů. Základ pro prvotřídní lázeňskou péči vytváří zkušený tým odborníků. Naši specialisté poskytnou profesionální a individuální přístup a navodí správnou atmosféru, potřebnou ke zlepšení zdravotního stavu. Zkušený lékař Vám sestaví léčebný plán přesně podle Vašich potřeb. Tradiční léčbu spojujeme s nejnovějšími poznatky a technologiemi. Balneologickou část, kompletně vybavenou moderními přístroji, doplňuje luxusní wellness s bazénem, vířivkou a několika saunami. Milovnici dokonalého relaxu jistě ocení možnost využití solné jeskyně. Samozřejmě nechybí nabídka služeb kosmetického salónu včetně profesionálního poradenství.

V hotelu Olympic Palace si můžete vybrat z 58 plně klimatizovaných a vkusně zařízených pokojů. Možnost propojení vybraných pokojů, a dokonce i balkonů vytváří unikátní možnost maximálně pohodlného pobytu pro celou rodinu. Všechny pokoje splňují nejvyšší standardy luxusního hotelu a jsou k dispozici ve čtyřech kategoriích: Comfort, Superior, DeLuxe a Suite. Samozřejmostí je vysokorychlostní WI-FI připojení v celém hotelu. Věříme, že se nám kompletní rekonstrukcí všech pokojů podařilo zachovat ducha secesního stylu a skloubit jej s dokonalostí moderního vybavení.

Chvíle strávené v restauraci Amadeus hotelu Olympic Palace se pro Vás stanou skutečným zážitkem. Prosklený strop s výhledem na noční oblohu nebo do přilehlého lesa ve Vás zanechá pocit jedinečnosti okamžiku. Ať už zvolíte speciality připravované přímo před Vašimi zraky, výběr z pestrého menu nebo denní nabídku bufetu, pokrmy našeho týmu kuchařů vytvoří novou a nezapomenutelnou dimenzi Vašeho pobytu. Restaurace nabízí 120 míst nejen hotelovým hostům, ale i všem milovníkům výjimečné gastronomie. Reminiscenci na atmosféru počátku 20. století zažijete v přilehlých salóncích bohatě zdobených secesními dekory a štuky rekonstruovaných podle původních návrhů.

4 vybrané balíčky

 • Poslední rok byl těžký pro všechny a nejtěžší pro ty, kteří COVID-19 prodělali na vlastní kůži. Náš lékařský tým spolu s unikátním karlovarským prostřením a jedinečnou minerální vodou pro vás tvoří ideální místo pro zotavení, uzdravení vašeho organizmu a návrat k normálnímu životu. Minimální délka pobytu je 7 nocí. Pro větší efekt doporučujeme absolvovat léčbu v trvání alespoň 10 nocí. Na úhradu pobytu lze využít státní příspěvek ve výši 4000 Kč (voucher platný pro 1 osobu a pobyt)

 • Užijte si pobyt zaměřený na upevnění zdraví a imunity s využitím karlovarských minerálních vod a unikátního prostředí nejznámějších českých lázní. Plán procedur bude navržen přímo na míru každému klientovi. Součástí balíčku je polopenze, která svojí vhodnou skladbou podpoří celkový léčebný efekt.

 • Péče o sebe by se nyní měla stát naším hlavním úkolem a potěšením. Luxury Spa Hotel Olympic Palace je ideálním místem.

 • Ještě nikdy jste nebyli na opravdovém lázeňském pobytu? Teď je ten pravý čas to změnit a není lepší místo pro Váš restart než Karlovy Vary, nejznámější lázně u nás.

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 188 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum