Karlsbad Grande Madonna

Zpět

Cena od 1200 Kč / osoba / noc

  • Wellness

  • Lázně

  • Restaurace

  • Parkoviště

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

  • Recepce 24 hodin denně

  • Sauna

  • Bezbariérový

Lázeňský hotel Karlsbad Grande Madonna**** je prvním hotelem v Karlových Varech, který obdržel certifikát kvality od švýcarských auditorů – EUROPESPA med.

Certifikace

Tripadvisor Hot Springs EuropeSpa med

 

Kontakt

Karlsbad Grande Madonna
Moravská 2A/2093
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Telefon
+420 353 169 500
E-mail
Web
www.hotel-kgm.cz

Vybavení podrobně

Restaurace, Parkoviště, Wi-Fi, TV, SAT, Recepce 24 hodin denně, Sauna, Bezbariérový

Pouze v hotelu Karlsbad Grande Madonna progresivní unikátní metoda: XENONOVÁ TERAPIE.

Lázeňský hotel Karlsbad Grande Madonna**** je prvním hotelem v Karlových Varech, který obdržel certifikát kvality od švýcarských auditorů – EUROPESPA med.

Certifikát kvality od švýcarských auditorů – EUROPESPA med 

Karlsbad Grande Madonna**** se nachází v samém srdci historické a lázeňské zóny Karlových Varů, 100 metrů od hlavního pramene Vřídla (72°C), v bezprostřední blízkosti léčebných pramenů i velkolepých kolonád. Přesto nabízí intimní atmosféru a klid pro Váš pobyt i léčení, a to i díky blízkosti barokního kostela sv. Máří Magdalény, se kterým sousedí. Jedinečná poloha hotelu umožňuje pohodlné každodenní absolvování pitné kůry u pramenů a zároveň dovoluje formou procházek dosáhnout všech turistických, památkových i nákupních cílů.

KGM GUEST CLUB je určen pro stálé hosty hotelu. Členství v tomto věrnostním klubu přináší mnoho zajímavých výhod a bonusů.

Pro hosty je zde připraveno luxusní ubytování54 elegantních pokojů (10 jednolůžkových, 29 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 11 apartmánů) v komfortním stylu kategorie de luxe a apartmánech. Každý z nich má svůj vlastní styl a je vybaven s maximální péčí a důrazem na detail, abyste se zde cítili co možná nejlépe. Pokoje zahrnují mimo jiné LED TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení na internet, sejf, minibar, koupelnu s vanou a s fénem. Ve všech pokojích i prostorách hotelu je k dispozici bezdrátový Wi-Fi internet zcela zdarma! Využít můžete také parkoviště přímo před hotelem.

Skvělé gurmánské speciality v podobě speciálních lázeňských diet Vám připraví a naservíruje tým našich zkušených kuchařů v naší stylové dvoupatrové restauraci Grand restaurant, kde se rovněž podávají snídaně formou rautových stolů. Součástí hotelového komplexu je i prvotřídní restaurace U Křížovníků v podobě středověké krčmy Řádu Křižovníků s červenou hvězdou. Zdejší vyhlášená kuchyně poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak návštěvníkům ze širokého okolí. Velmi oblíben je také hotelový lobby bar, který se stal vyhledávaným místem příjemného posezení a obchodních schůzek u dobré kávy či horké čokolády.

Rovněž Vás moc rádi přivítáme a budeme hýčkat v našem exklusivním balneoprovozu, kde svým hostům nabízíme komplexní karlovarské lázeňské léčení pod lékařským dohledem a široké spektrum lázeňských a wellness procedur, ke kterým využíváme přírodní léčivou termální vodu, která je přiváděna přímo z nedalekého Vřídla (72°C). Vychutnat si tak u nás můžete celou škálu léčebných, regeneračních, relaxačních a wellness pobytů, ale i romantický víkend, rodinné oslavy či firemní zasedání. 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - RESTAURACE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - BALNEO

8 vybrané balíčky

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 244 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum