KSO otevírá Klub mecenášů

4. 5. 2022 | Zajímavé akce

Málokterý ze světových orchestrů se obejde bez podpory svých příznivců. Karlovarský symfonický orchestr začíná psát novou kapitolu a otevírá Klubu mecenášů. „Nejedná se o žádný elitářský klub, bude to okruh lidí a přátel, jež spojuje úcta k tradici, obdiv k umění a osud kultury v této době jim není lhostejný. Velice si vážíme podpory našeho zřizovatele Statutárního města Karlovy Vary i podpory Karlovarského kraje, přesto potřebujeme i účast a podporu vás všech“, uvedla ředitelka KSO Michaela Káčerková. Tři úrovně členství v Klubu mecenášů – Komorní-Symfonické-Operní­­­­­­­­­­­­­­ – nabídnou řadu výhod, setkání s mimořádnými osobnostmi i možnost bližšího poznávání světa orchestru a umění.

Klub mecenášů symbolicky zahájí svou existenci slavnostním koncertem Tradice vstříc budoucnosti ve čtvrtek 5. května ve Velkém sále hotelu Thermal. S Karlovarským symfonickým orchestrem pod taktovkou bývalého šéfdirigenta Jana Kučery se představí pěvecké hvězdy Dagmar Pecková a Adam Plachetka.

Večerem bude provázet moderátor Václav Žmolík, program nabídne operní árie i muzikálové hity. Dagmar Pecková se představí mimo jiné ve své slavné roli Carmen, v podání Adama Plachetky – sólisty Metropolitní opery v New Yorku – zazní árie z Dona Giovanniho i melodie ze světových i klasických muzikálů My Fair Lady nebo Jesus Christ Superstar.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum