KARLOVARSKÝ HLAS má svou vítězku

18. 12. 2023 | Kultura, Zajímavé akce

Letošní vítězkou Karlovarského hlasu se stala Gaia Anzari, studentka Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka, jejíž výkon ocenilo také publikum v sále a přiřadilo jí Cenu diváků. Zvítězila mezi osmi finalisty, kteří vystoupili 9. 12. 2023 v hotelu Thermal. Každý ze soutěžících zazpíval jednu píseň s nahrávkou a jednu s karlovarskou kapelou M. K. Collective pod vedením Milana Krajíce.

Na druhém místě se umístila Karolina Čížková, která zároveň získala Cenu kapely a nabídku společného vystoupení. Trojici doplnila Karolína Anna Boksteffl, která současné vyhrála speciální Cenu hotelu Thermal.

„Letošní ročník byl opět neuvěřitelný. Osm finalistů postoupilo z výběrového kola, ve kterém jsme slyšeli a hodnotili výkon dalších třiceti velmi talentovaných zpěváků a zpěvaček,“ říká za organizátory Helena Plitzová a dodává: „Vidět tolik nadšených a zapálených mladých umělců je pro nás všechny obrovskou radostí a motivací pokračovat v podpoře hudebních talentů nejen z celé republiky a umožnit jim vystoupení právě v Karlových Varech.“

Zkušená porota čtyřicátého šestého ročníku byla letos ve složení Zbyněk Drda, Beego Shea, Petr Ševčík, Ricardo Delfino a Jana Jiroušková. Dva z porotců, Petr Ševčík a Beego Shea, během večera sami vystoupili a přinesli do sálu svou jedinečnou energii a charisma. Večerem diváky v sále i na živém streamu na YouTube provázela Kateřina Boušková.

Výsledky soutěže

Gaia Anzari, Praha – 1. místo a Cena diváků
Karolína Čížková, Šestajovice – 2. místo a Cena kapely
Karolína Anna Boksteffl, Praha – 3. místo a Cena hotelu Thermal

Anna Marie Hušková, Plzeň
Adam Jirotka, Malenice
Eliška Krejbichová, Pyšely
Barbora Štanclová, Znojmo
Dagmar Třetinová, Kladno

Zdroj: Vzdělávací a kulturní agentura Hlas, v.o.s.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum