Hotel Salve

Zpět

Cena od 1500 Kč / osoba / noc

  • Wellness

  • Restaurace

  • Parkoviště

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

  • Recepce 24 hodin denně

  • Bazén

  • Sauna

  • Bezbariérový

  • Zvíře na pokoji

Stylový Hotel Salve **** je nekuřácký hotel, který se nachází v historickém centru Karlových Varů u břehu řeky Teplá 500 kroků od termálních pramenů.

Certifikace

Tripadvisor

 

Kontakt

Hotel Salve
Mariánskolázeňská 9
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Telefon
+420 608 036 038
Telefon
+420 720 993 965
Web
www.hotelsalve.cz
E-mail

Vybavení podrobně

Restaurace, Parkoviště, Wi-Fi, TV, SAT, Recepce 24 hodin denně, Bazén, Sauna, Bezbariérový, Zvíře na pokoji

Velkorysý prostor našich apartmánů nabízí možnost ubytování pro velké rodiny nebo skupiny přátel, aby si mohli v příjemném prostředí odpočinout od každodenního shonu. Pokoje jsou komfortně zařízeny stylovým nábytkem a poskytují tak hostům při ubytování nejvyšší pohodlí. Součástí některých apartmánů je plně vybavená kuchyně. Bezdrátový internet po celém hotelu je samozřejmostí.                                                                                           

Hotel Salve **** jež přivítal první hosty v roce 2003, sídlí v historické zrekonstruované budově, v níž v roce 1881 bydlel Heinrich Schliemann – známý archeolog. Právě na počest Heinricha Schliemanna byla na fasádě hotelu umístěna pamětní deska. Navštivte Lázně Karlovy Vary a náš Hotel Salve ****, který nabízí svým lázeňským hostům komfortní hotelové ubytování v Karlových Varech v 6 prostorných dvouložnicových apartmánech, 2 jednoložnicových apartmánech a dvoulůžkovém pokoji.

Ubytování v Hotelu Salve **** je vhodné i pro nejnáročnějšího zákazníka. Hotel Salve **** v Karlových Varech je vybaven bazénem s protiproudem a Wellness centrem, který poskytuje širokou nabídku wellness, kosmetických a relaxačních procedur. Dále v hotelu najdete restauraci a bar pro hotelové hosty. Umístění lázní poskytuje ideální polohu pro pěší či cyklo výlety do okolí Karlových Varů. Hotel je nekuřácký. Je možnost parkování před hotelem. Stylový Hotel Salve **** je nekuřácký hotel, který se nachází v historickém centru Karlových Varů u břehu řeky Teplá 500 kroků od termálních pramenů. Z oken hotelu je krásný výhled na řeku Teplou a park. Interiér Hotelu Salve **** je zařízen ve stylu secese v kombinaci s moderními technologiemi.

Hotel Salve **** je vybaven restaurací a barem, wellness centrem kde si můžete vybrat ze široké nabídky procedur, kosmetickým salonem, bazénem s protiproudem a finskou saunou. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu a placená parkovací místa před hotelem v lázeňské zóně, které je nutné objednat předem. Velkorysý prostor našich apartmánů nabízí možnost ubytování pro velké rodiny nebo skupiny přátel, aby si mohli v příjemném prostředí odpočinout od každodenního shonu. Pokoje jsou komfortně zařízeny stylovým nábytkem a poskytují tak hostům při ubytování nejvyšší pohodlí. Součástí některých apartmánů je plně vybavená kuchyně. Bezdrátový internet po celém hotelu je samozřejmostí.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum