Hotel Salvator

Zpět

Cena od 1250 Kč / osoba / noc

 • Parkoviště

 • Recepce 24 hodin denně

 • Restaurace

 • Sauna

 • TV, SAT

 • Wi-Fi

 • Wellness

 • Lázně

Hotel Salvator nabízí luxusní ubytování v pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu a vyzdobených původními starožitnými předměty.

Certifikace

Tripadvisor Hot Springs

 

Kontakt

Hotel Salvator
Vřídelní 39
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Telefon
+420 353 176 761
E-mail
Web
www.salvatorhotel.com

Vybavení podrobně

Parkoviště, Recepce 24 hodin denně, Restaurace, Sauna, TV, SAT, Wi-Fi

Hotel Salvator nabízí luxusní ubytování v pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu a vyzdobených původními starožitnými předměty. Většina pokojů má výhled na Vřídelní kolonádu, pokoje deluxe jsou s balkonem.

Balneoterapie
V lázeňském hotelu Salvator poskytujeme komplexní lázeňskou léčbu, lékařská a laboratorní vyšetření, koupele, masáže, elektroléčbu a celou řadu dalších procedur. Jako jeden z mála hotelů v Karlových Varech nabízí Spa hotel Salvator koupele v termální minerální vodě, která byla do hotelu přivedena přímo z Vřídla.

Wellness a beauty
V našem wellness je hostům k dispozici sauna a vířivka. Budeme vás hýčkat čokoládovými, medovými, aromatickými masážemi, masážemi lávovými kameny, skořicovým zábalem a Kleopatřinou lázní.

Restaurace
V hotelové restauraci jsou podávány snídaně formou švédského stolu a po celý den zde můžete využít nabídky pokrmů dle jídelního lístku. Za teplého počasí si nenechte ujít posezení na naší příjemné předzahrádce, kde si budete moci v poklidu vychutnávat jedinečnou lázeňskou atmosféru.
V prvním patře hotelu se nachází bar a Cigar Club - ideální místo pro odpočinek či posezení s přáteli nad šálkem či sklenkou.

5 vybrané balíčky

 • Hotel Salvator poskytuje služby na špičkové úrovni, které uspokojí i nejnáročnější lázeňské návštěvníky. Našim cílem je umožnit každému z našich hostů bezstarostný odpočinek a vyhovět každému přání. Dopřejte si dny plné odpočinku v lázeňském městě Karlovy Vary.

 • Hotel Salvator poskytuje služby na špičkové úrovni, které uspokojí i nejnáročnější lázeňské návštěvníky. Našim cílem je umožnit každému z našich hostů bezstarostný odpočinek a vyhovět každému přání. Načerpejte energii a užijte si dovolenou s wellness pobytovým balíčkem.

 • Hotel Salvator poskytuje služby na špičkové úrovni, které uspokojí i nejnáročnější lázeňské návštěvníky. Našim cílem je umožnit každému z našich hostů bezstarostný odpočinek a vyhovět každému přání. Objevte kouzlo a tajemství wellness, svojí vnitřní a vnější krásu a zlepšete svou vitalitu.

 • Hotel Salvator poskytuje služby na špičkové úrovni, které uspokojí i nejnáročnější lázeňské návštěvníky. Našim cílem je umožnit každému z našich hostů bezstarostný odpočinek a vyhovět každému přání. "Darujte svému tělu zdraví!"

 • Užijte si společné dny plné romantiky a wellness procedur s naším balíčkem Romantický sen. Hotel Salvator poskytuje služby na špičkové úrovni, které uspokojí i nejnáročnější lázeňské návštěvníky.

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 100 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum