ASTORIA Hotel & Medical Spa

Zpět

Cena od 890 Kč / osoba / noc

  • Lázně

  • Restaurace

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

  • Recepce 24 hodin denně

  • Bazén

  • Sauna

  • Bezbariérový

Užijte si pobyt v ASTORIA Hotel & Medical Spa s unikátním výhledem na věhlasnou Mlýnskou kolonádu a objevte krásy Karlových Varů.

Certifikace

Tripadvisor Hot Springs

 

Kontakt

ASTORIA Hotel & Medical Spa
Vřídelní 92/21
360 01 Karlovy Vary
Česká republika
Lázně jih

Telefon
+420 353 335 111
E-mail
Web
www.astoria-spa.cz

Vybavení podrobně

Restaurace, Wi-Fi, TV, SAT, Recepce 24 hodin denně, Bazén, Sauna, Bezbariérový

Užijte si pobyt v ASTORIA Hotel & Medical Spa s unikátním výhledem na věhlasnou Mlýnskou kolonádu a objevte krásy Karlových Varů. 

Ubytování

V pěti navzájem propojených historických domech, které v letech 2017 - 2021 prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, je k dispozici 18 jednolůžkových, 80 dvoulůžkových a 6 třílůžkových pokojů v kategoriích comfort, comfort plus, superior a economy. Všechny pokoje jsou moderně a útulně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV (satelit), rádio, telefon, lednici, trezor. Kategorie superior navíc nabízí prostorné pokoje s balkonem, župan, pantofe, coffee set.

Lázeňské služby

Ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester, které pracují ve 12hodinovém provozu, jsou umístěny přímo v centrálním komplexu ASTORIA. Zde jsou rovněž poskytovány veškeré procedury.

Mezi hojně používané léčebné metody patří za úhradu léčba kyslíkemgerovitalová kúra, a wellness masáže.

Ve spolupráci se specializovanými pracovišti je možné zařídit za úhradu vyšetření zažívacího traktu včetně diagnózy a některých drobnějších terapeutických výkonů, provedení střevních výplachů apod.

ASTORIA Hotel & Medical Spa nabízí rovněž ubytování v Art Deco WOLKER, lázeňském domě umístěném vedle Vřídelní a Tržní kolonády s léčivými prameny, vzdálené asi 300 m proti proudu řeky Teplé. Tento lázeňský dům, který patří mezi chráněné historické památky, poskytuje ubytování v 10 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových pokojích a v 10 apartmá.

VYBAVENÍ PODROBNĚ

Restaurace, hotelová čajovna (denně 4 druhy čaje zdarma k dispozici), Wi-Fi, TV SAT, Recepce 24 hodin denně, Wellness centrum (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny, 3 zážitkové sprchy, kneippův chodník, 3 odpočívárny, k dispozici čaj a voda).

9 vybrané balíčky

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 122 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum