Hledáme nejhezčí vánoční okno ve městě

4. 12. 2019 | Z Karlových Varů, Zajímavé akce

Jak bude letos vypadat vaše vánoční výzdoba? A jak si letos vyzdobíte svá okna? Až budete mít hotovo, pochlubte se. Letos máte pro svou adventní tvořivost jednu motivaci navíc. Hledáme totiž Nejhezčí vánoční okno v Karlových Varech. Soutěž vyhlašujeme ve spolupráci s Vánočním domem v Doubí.

Až v příštích dnech dokončíte adventní výzdobu svého okna, dílo vyfoťte a snímek pošlete mailem na adresu fotosoutez@mmkv.cz nejpozději 10. prosince 2019. Pokud zaujmete porotu složenou ze zástupců organizátorů, můžete vyhrát finanční prémii ve výši jeden až pět tisíc korun. Vybrána budou tři díla a vítězové budou vyhlášeni a odměněni v neděli 22. prosince v průběhu doprovodného programu vánočních trhů na Mlýnské kolonádě.


PRAVIDLA SOUTĚŽE O NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ OKNO

Soutěž je určena obyvatelům města Karlovy Vary, každý účastník může přihlásit jedno dílo. Soutěžní fotografie vyzdobeného okna na objektu v Karlových Varech o datové velikosti minimálně 1 MB a maximálně 5 MB je nutné zaslat do 10. 12. 2019 na fotosoutez@mmkv.cz. Připojte své jméno a adresu, na které se vyzdobené okno nachází.

Autor souhlasí s tím, že město smí oceněná díla bezplatně a neomezeně využívat na svém webu, facebookovém profilu a Karlovarských radničních listech.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum