Farmářské trhy

šestá sezóna

Vstupné

zdarma

Farmářské trhy se konají pro velkou oblibu každoročně již od roku 2010 v období od března do prosince před Městskou tržnicí v K. Varech.

Koupit zde můžete zejména potraviny: kvalitní máslo, pečivo, čerstvou drůbež, sýry, jogurty a další mléčné výrobky, těstoviny, med, frgály, uzeniny, koření, sazenice, zeleninu, houby, čaje..

Tak nezapomeňte: od 11.00 hod. mezi Tržnicí a přestupní stanicí městské dopravy ve Varšavské ulici.

Prosinec 2016

Třeba na třeboňské půlené kapry, kapří podkovy nebo vykostěné rybí filety, dále na pak mlíčí a rybí hlavy na polévku. Ani cukrářky a perníkářky nezůstanou pozadu a budou nabízet nejrůznější druhy cukroví (1kg za 270 Kč). Na prosincových trzích budou mít návštěvníci možnost koupit máslo, vejce, mléčné produkty kozí, ovčí a kravské, med, medovinu, vánoční koření.

V prodeji budou také výborné a zdravé domácí sirupy, 100% mošty, chlazené těstoviny, bylinky, houby, zabijačkové pochoutky, vinné klobásky (i bezlepkové) atd. O přízeň zákazníků se bude poprvé ucházet výrobce adventních svícnů a svíček.

Organizátoři z KV CITY CENTRUM  se budou těšit na Vaši návštěvu.  

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Farmářské trhy v Karlových Varech pořádá městská společnost KV CITY CENTRUM.

Fenomén farmářských trhů

Stále více lidí objevuje návrat k přírodnímu způsobu života a zdravému stravování. Vědí, že produkty z farmářských trhů jsou z ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem jak ke zvířatům, tak přírodě.

Záměrem farmářských tržišť je obnovení tradice zemědělských tržnic a zároveň podpora českých zemědělců a chovatelů.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum