Farmářské trhy

šestá sezóna

Vstupné

zdarma

Farmářské trhy se konají pro velkou oblibu každoročně již od roku 2010 v období od března do prosince před Městskou tržnicí v K. Varech.

Koupit zde můžete zejména potraviny: kvalitní máslo, pečivo, čerstvou drůbež, sýry, jogurty a další mléčné výrobky, těstoviny, med, frgály, uzeniny, koření, sazenice, zeleninu, houby, čaje..

Tak nezapomeňte: od 11.00 hod. mezi Tržnicí a přestupní stanicí městské dopravy ve Varšavské ulici.

Listopad 2016

Sortiment farmářských trhů už bude trochu připomínat  blížící se vánoční svátky. Návštěvníci  budou moci ochutnat, ale také si objednat, různé druhy vánočního cukroví včetně tradičních perníčků, perníkových chaloupek, svícnů apod. Vlašské a lískové ořechy se objeví na u prodejců loupané i neloupané. Naposledy v tomto roce přijali pozvání zemědělci - přivezou bylinky, brambory, cibuli, česnek, jablka, hrušky a další druhy ovoce i zeleniny.

I prodejce s rybami už bude nabízet porcované filety kapra a nebo vnitřnosti na rybí polévku. V nabídce samozřejmě budou i jiné druhy ryb chlazených, uzených a rybích salátů. Uzenáři k tradičnímu sortimentu přidají i zabijačkové pochoutky. Milovníci ovčích a kozích mléčných produktů si také přijdou na své. 

Pestrou nabídku doplní prodejci medu, koření, bylinek, kravských mléčných produktů, hub, 100% moštů, kečupů, chlazených těstovin, kachen, kuřat, krůt, pečiva, knedlíků, kávy. aj.

Organizátoři z KV CITY CENTRUM  se budou těšit na Vaši návštěvu.  

Termíny

Pátek 16. 12. 2016 od 11.00

Farmářské trhy v Karlových Varech pořádá městská společnost KV CITY CENTRUM.

Fenomén farmářských trhů

Stále více lidí objevuje návrat k přírodnímu způsobu života a zdravému stravování. Vědí, že produkty z farmářských trhů jsou z ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem jak ke zvířatům, tak přírodě.

Záměrem farmářských tržišť je obnovení tradice zemědělských tržnic a zároveň podpora českých zemědělců a chovatelů.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum