Farmářské trhy

devátá sezóna

Vstupné

zdarma

Farmářské trhy se konají pro velkou oblibu každoročně již od roku 2010 v období od března do prosince před Městskou tržnicí v K. Varech.

Koupit zde můžete zejména potraviny: kvalitní máslo, pečivo, čerstvou drůbež, sýry, jogurty a další mléčné výrobky, těstoviny, med, frgály, uzeniny, koření, sazenice, zeleninu, houby, čaje..

Tak nezapomeňte: od 09.00 hod. mezi Tržnicí a přestupní stanicí městské dopravy ve Varšavské ulici.


Nabídka sortimentu se ponese ve vánočním duchu. Cukráři upekli cukroví, které bude možné zakoupit i bez předešlé objednávky. Prodejci chlazené drůbeže nabídnou krůty, kachny a kuřata. Nebude chybět velký výběr vánočních dekorací - vyřezávané dřevěné ozdoby, adventní věnce, svíčky atd. S tradiční nabídkou dorazí medaři, pekaři, uzenáři, bylinkáři a kořenáři, přijedou prodejci ryb, jmelí nebo italských produktů.

Organizátoři městských farmářských trhů i prodejci děkují všem za přízeň v roce 2017 a do roku 2018 přejí hodně zdraví a štěstí. První farmářské trhy v roce 2018 jsou naplánovány na 23. března.

Termíny

Pátek 20. 12. 2019 od 09.00

Farmářské trhy v Karlových Varech pořádá městská společnost KV CITY CENTRUM.

Fenomén farmářských trhů

Stále více lidí objevuje návrat k přírodnímu způsobu života a zdravému stravování. Vědí, že produkty z farmářských trhů jsou z ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem jak ke zvířatům, tak přírodě.

Záměrem farmářských tržišť je obnovení tradice zemědělských tržnic a zároveň podpora českých zemědělců a chovatelů.

Zde si můžete prohlédnout plánované termíny farmářských trhů na rok 2019.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum