Farmářské trhy

Vstupné

zdarma

Farmářské trhy se konají pro velkou oblibu každoročně již od roku 2010 v období od března do prosince před Městskou tržnicí v K. Varech.

Koupit zde můžete zejména potraviny: kvalitní máslo, pečivo, čerstvou drůbež, sýry, jogurty a další mléčné výrobky, těstoviny, med, frgály, uzeniny, koření, sazenice, zeleninu, houby, čaje..

I v letošním roce je městská společnost KV City Centrum bude pořádat u budovy Tržnice, a to v těchto termínech: 11.3, 25.3, 8.4, 22.4, 13.5, 27.5, 17.6, 1.7, 29.7, 26.8, 9.9, 23.9., 7.10, 21.10, 4.11, 18.11, 2.12, 16.12.


Tečku za letošní sezónou karlovarských farmářských trhů udělají prodejci u Tržnice v pátek 16. prosince. V předvánoční nabídce budou kapři, vinné klobásy, drůbeží maso, jmelí, ořechy, uzeniny, medovina, punč a další sortiment. (Z důvodu nemoci tentokrát nebudou k mání knedlíky z Hor.)
Prodej jako obvykle začne v 9 hodin a skončí s vyprodáním zásob.

Organizátoři farmářských trhů z městské společnosti KV City Centrum přejí všem pravidelným i občasným nakupujícím příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví a štěstí v roce 2023.

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Fenomén farmářských trhů

Stále více lidí objevuje návrat k přírodnímu způsobu života a zdravému stravování. Vědí, že produkty z farmářských trhů jsou z ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem jak ke zvířatům, tak přírodě.

Záměrem farmářských tržišť je obnovení tradice zemědělských tržnic a zároveň podpora českých zemědělců a chovatelů.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum