Farmářské trhy

sedmá sezóna

Vstupné

zdarma

Farmářské trhy se konají pro velkou oblibu každoročně již od roku 2010 v období od března do prosince před Městskou tržnicí v K. Varech.

Koupit zde můžete zejména potraviny: kvalitní máslo, pečivo, čerstvou drůbež, sýry, jogurty a další mléčné výrobky, těstoviny, med, frgály, uzeniny, koření, sazenice, zeleninu, houby, čaje..

Tak nezapomeňte: od 09.00 hod. mezi Tržnicí a přestupní stanicí městské dopravy ve Varšavské ulici.


Městská společnost KV City Centrum pořádá v pátek 1. září další farmářské trhy. Na prostranství před Tržnicí ve Varšavské ulici bude k dostání první várka čerstvé sklizně brambor. Výběr z několika odrůd nabídnou tři prověření čeští pěstitelé z oblasti Loun a Litoměřic. Chybět nebude sortiment sezónního ovoce a zeleniny, např. jablek, hrušek, rajčat, petržele, kopru, česneku, květáku, brokolice nebo melounů vypěstovaných v Travčicích u Litoměřic.

K dostání budou také bylinky, květiny a okrasné keře. Zastoupen bude rovněž tradiční sortiment - uzeniny, houby, pečivo, koření, med, čerstvě pražená káva, mošty, sirupy, marmelády, knedlíky.

Hostem pátečních trhů bude prodejce italských těstovin, sušených rajčat a dalších produktů, prodejce se specialitami z Bulharska představí mimo jiné 100% šťávu z aronie.

Termíny

Pátek 6. 10. 2017 od 09.00
Pátek 20. 10. 2017 od 09.00
Pátek 10. 11. 2017 od 09.00
Pátek 1. 12. 2017 od 09.00
Pátek 15. 12. 2017 od 09.00

Farmářské trhy v Karlových Varech pořádá městská společnost KV CITY CENTRUM.

Fenomén farmářských trhů

Stále více lidí objevuje návrat k přírodnímu způsobu života a zdravému stravování. Vědí, že produkty z farmářských trhů jsou z ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem jak ke zvířatům, tak přírodě.

Záměrem farmářských tržišť je obnovení tradice zemědělských tržnic a zároveň podpora českých zemědělců a chovatelů.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum