Farmářské trhy

sedmá sezóna

Vstupné

zdarma

Farmářské trhy se konají pro velkou oblibu každoročně již od roku 2010 v období od března do prosince před Městskou tržnicí v K. Varech.

Koupit zde můžete zejména potraviny: kvalitní máslo, pečivo, čerstvou drůbež, sýry, jogurty a další mléčné výrobky, těstoviny, med, frgály, uzeniny, koření, sazenice, zeleninu, houby, čaje..

Tak nezapomeňte: od 09.00 hod. mezi Tržnicí a přestupní stanicí městské dopravy ve Varšavské ulici.


Tradiční karlovarské farmářské trhy opět rozšiřují nabídku. V pátek 24. listopadu budou na prostranství před Tržnicí nově k dostání bezlepkové směsi, ovesné kaše a müsli. V nabídce se objeví také teplé i studené nápoje z brusinkové šťávy, chybět nebude chlazená drůbež, sezónní zelenina, med, pestrá nabídka pekařských a cukrářských výrobků, koření, bylinky, uzeniny atd.

Pro obohacení sortimentu pozvali organizátoři z městské společnosti KV City Centrum opět oblíbené prodejce italských nebo bulharských produktů.

Termíny

Pátek 24. 11. 2017 od 09.00
Pátek 1. 12. 2017 od 09.00
Pátek 15. 12. 2017 od 09.00

Farmářské trhy v Karlových Varech pořádá městská společnost KV CITY CENTRUM.

Fenomén farmářských trhů

Stále více lidí objevuje návrat k přírodnímu způsobu života a zdravému stravování. Vědí, že produkty z farmářských trhů jsou z ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem jak ke zvířatům, tak přírodě.

Záměrem farmářských tržišť je obnovení tradice zemědělských tržnic a zároveň podpora českých zemědělců a chovatelů.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum