Farmářské trhy

10. sezóna

Vstupné

zdarma

Farmářské trhy se konají pro velkou oblibu každoročně již od roku 2010 v období od března do prosince před Městskou tržnicí v K. Varech.

Koupit zde můžete zejména potraviny: kvalitní máslo, pečivo, čerstvou drůbež, sýry, jogurty a další mléčné výrobky, těstoviny, med, frgály, uzeniny, koření, sazenice, zeleninu, houby, čaje..


V pátek 23. října se uskuteční tradiční karlovarské farmářské trhy. Prodej na stáncích rozmístěných před Tržnicí v centru města proběhne za přísných hygienických opatření.

Organizátor trhů, městská společnost KV City Centrum, vyzývá všechny nakupující k maximální opatrnosti a ohleduplnosti, dodržování předepsaných rozestupů a použití roušky nebo jiné ochrany dýchacích cest.

Od 9 hodin do vyprodání zásob bude na farmářských trzích k dostání široký sortiment ovoce a zeleniny z úrodných oblastí Lounska a Litoměřicka. Dorazí řada známých prodejců s tradičním zbožím, své produkty nabídne nově chebský minipivovar. Dle regulí nebude možné zakoupené výrobky konzumovat na místě.

Termíny

Pátek 6. 11. 2020 od 09.00
Pátek 20. 11. 2020 od 09.00
Pátek 4. 12. 2020 od 09.00
Pátek 18. 12. 2020 od 09.00

Fenomén farmářských trhů

Stále více lidí objevuje návrat k přírodnímu způsobu života a zdravému stravování. Vědí, že produkty z farmářských trhů jsou z ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem jak ke zvířatům, tak přírodě.

Záměrem farmářských tržišť je obnovení tradice zemědělských tržnic a zároveň podpora českých zemědělců a chovatelů.

Zde si můžete prohlédnout plánované termíny farmářských trhů na rok 2020.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum