Farmářské trhy

10. sezóna

Vstupné

zdarma

Farmářské trhy se konají pro velkou oblibu každoročně již od roku 2010 v období od března do prosince před Městskou tržnicí v K. Varech.

Koupit zde můžete zejména potraviny: kvalitní máslo, pečivo, čerstvou drůbež, sýry, jogurty a další mléčné výrobky, těstoviny, med, frgály, uzeniny, koření, sazenice, zeleninu, houby, čaje..


Naposledy před zimní přestávkou vyroste v pátek 18. prosince před Tržnicí v centru města farmářské tržiště. Od 9 hodin budou v prodeji regionální potraviny, vánoční dekorace a ozdoby. Dostupná naopak nebude populární drůbež z Poustky u Františkových Lázní, protože producent již vyprodal zásoby.

Farmářské trhy se opět uskuteční za přísných hygienických a bezpečnostních opatření.

Pořadatelé z městské společnosti KV City Centrum již stanovili termíny trhů pro rok 2021 - 26.3., 9. a 23.4., 7. a 21.5., 4. a 18.6., 16.7., 13.8., 10. a 24.9., 8. a 22.10., 5. a 19.11., 3. a 17.12.

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Fenomén farmářských trhů

Stále více lidí objevuje návrat k přírodnímu způsobu života a zdravému stravování. Vědí, že produkty z farmářských trhů jsou z ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem jak ke zvířatům, tak přírodě.

Záměrem farmářských tržišť je obnovení tradice zemědělských tržnic a zároveň podpora českých zemědělců a chovatelů.

Zde si můžete prohlédnout plánované termíny farmářských trhů na rok 2020.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum