Beseda s hvězdářem

přednáška

Místo

Hvězdárna

Vstupné

200 Kč / 150 Kč / 80 Kč

Program bez nutnosti registrace předem

Každou středu vás zveme na Besedu s hvězdářem. Nestihli jste některou z našich přednášek? Nevadí, právě teď si je můžete připomenou nebo "pustit z archivu". Téma Besedy s hvězdářem si totiž vybíráte z naší nabídky vy přímo na místě. Živě!

Chcete se dozvědět něco o vzniku vesmíru a jeho vývoji, o hvězdách a dalších objektech ve vesmíru, o Sluneční soustavě a jejím výzkumu, o kosmických letech a prvních astronautech nebo podobných zajímavých tématech? Stačí navštívit kteroukoli středu naši hvězdárnu, zvolit si své téma a využít živou Besedu s hvězdářem. K dispozici vám pokaždé bude některý z našich lektorů a odborných pracovníků, kteří si s vámi rádi zahrají netradiční "vesmírný jukebox".

Upozorňujeme, že do 17. 3. je provoz hvězdárny kvůli vnitřním úpravám objektu omezen. Věnujte prosím pozornost nabízeným termínům besed.

Další informace, akce a podrobný ceník najdete na našem webu astropatrola.cz. Platba je možná pouze v hotovosti na místě v Kč. Na tento program je možné uplatnit vstup zdarma s Karlovy VARY REGION CARD. Program v češtině.

Termíny

Středa 17. 4. 2024 od 19.15
Středa 24. 4. 2024 od 19.15

Upozorňujeme, že do 17. 3. je provoz hvězdárny kvůli vnitřním úpravám objektu omezen. Věnujte prosím pozornost nabízeným termínům besed.

 

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum