Apartment Luxury Nostalgia

Zpět

Cena od 1000 Kč / osoba / noc

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

  • Sauna

Komfortní ubytování v centru Karlových Varů. Luxusní ubytování ve slunném a prostorném apartmánu 3+KK o celkové ploše 112 m² až pro 8 osob.

 

Kontakt

Apartment Luxury Nostalgia
Dr. Davida Bechera 27
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Vybavení podrobně

Wi-Fi, TV, SAT, Sauna

Cena apartmánU MININÁLNĚ 2.500 Kč / noc.

Ubytování až pro 8 osob.

Nabízíme Vám luxusní a komfortní ubytování ve slunném a prostorném apartmánu 3+KK o celkové ploše 112 m² ve druhém patře bez výtahu s výhledem. Apartment Luxury Nostalgia se nachází v centru Karlových Varů

Apartmán byl otevřen po celkové rekonstrukci. Skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyňskou linkou, z luxusní koupelny s infra saunou a velkou elegantní chodbou. V bytě jsou zrekonstruované dřevěné parkety. Kuchyňská linka je umístěna vedle obývacího pokoje a je plně vybavena. V celém apartmánu jsou ozdobné stropy a na stěnách jsou kvalitní vinylové tapety. V koupelně jsou elegantní obklady a dlažby, prostorný sprchový kout, koupelnový nábytek v retro stylu, mosazné baterie, volně stojící vana, toaleta, bidet a infrasauna. K dispozici je hydromasážní vana.

Nábytek v apartmánu je z masivního dřeva, který je stylově sladěn, ve světlých barvách. V obývacím pokoji je luxusní sedačka, která se dá rozložit až na čtyři lůžka. Apartmán je vybaven klimatizací. V celém apartmánu je nízkoenergetické podlahové vytápění. V bytě je internet, satelitní systém s možností sledování několika družic i s programy v ruském a arabském jazyce. K dispozici zdarma je počítač, herní konzole PS2. Pro děti nabízíme svezení na koni.

V případě zájmu lze využít naše vyhrazené parkovací stání přímo před apartmánem za poplatek 250 Kč / noc.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum