Zásah štěstím

Komedie / Drama / Romantický / Thriller

Filmový klub Karlovy Vary

Zásah štěstím

Vstupné

110 Kč (člen FK) / 130 Kč (host)

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Informace o filmu

České titulky | 12+ | Francie / Velká Británie, 2023, 93 min
Režie: Woody Allen
Scénář: Woody Allen
Kamera: Vittorio Storaro
Hrají: Lou de Laâge, Niels Schneider, Melvil Poupaud, Valérie Lemercier, Yannick Choirat, William Nadylam, Elsa Zylberstein, Arnaud Viard, Jeanne Bournaud, Anne Loiret, Sara Martins, Samantha Fuller, Grégory Gadebois, Guillaume de Tonquédec, Philippe Uchan, Sâm Mirhosseini, Constance Dollé, Benoît Forgeard, Isabelle de Hertogh, Bruno Gouery, Naidra Ayadi, Éric Frey, Juliette Plumecocq-Mech, Hugo Dillon, Emmanuel Bonami, François Loriquet, Sharif Andoura, Jamel Elgharbi

Jubilejní padesátý a pravděpodobně poslední film legendárního scenáristy a režiséra Woodyho Allena.
Romantické komediální drama Zásah štěstím vypráví příběh o tom, jak důležitou roli hrají v našich životech náhoda a štěstí.

Fanny a Jean působní jako naprosto dokonalý pár. Mají vše, o čem ostatní sní. V profesním životě jsou spokojení, žijí v nádherném bytě v krásné pařížské čtvrti a zdá se, že jsou do sebe zamilovaní stejně, jako když se poprvé setkali.

Vše ale změní jedno náhodné setkání. Když Fanny potká Alaina, svého bývalého kamaráda ze střední, bezděčně propadá jeho neodolatelnému šarmu. Její pocit štěstí a poklidu v idylickém manželství dostává trhliny. A s každou další schůzkou jsou si s Alainem bližší a bližší…

Vypravěčský mág Woody Allen se ve svém novém filmu opět s lehkostí a ironií směje lidské pošetilosti, bezradnosti a složitosti vztahů. Zásah štěstím vzbudil na filmovém festivalu v Benátkách nadšení a získal velký ohlas jak od kritiků, tak od divácké veřejnosti.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum