Vítkova hora bungalovy a karavany

Zpět

Cena od 245 Kč / osoba / noc

  • Parkoviště

  • Restaurace

  • Wi-Fi

Bohatě zalesněný areál Vítkova Hora se nachází kousek od karlovarského golfu směrem k letišti. Z komunikace E6 směr Praha odbočíte do obce Olšová Vrata, příjezdová cesta je značena.

 

Kontakt

Vítkova hora bungalovy a karavany
Olšová Vrata 59
Karlovy Vary

Telefon
+420 353 33 17 64 - 5, +420 602 320 399
E-mail
Web
www.vitkovahora.cz

Vybavení podrobně

Parkoviště, Restaurace, Wi-Fi

Bohatě zalesněný areál Vítkova Hora se nachází kousek od karlovarského golfu směrem k letišti. Z komunikace E6 směr Praha odbočíte do obce Olšová Vrata, příjezdová cesta je značena. Ubytovat se zde mohou jak návštěvníci s obyt. přívěsy, stany, tak hosté ubytovaní v bungalovech nebo hotelu.

KEMPING & KARAVAN

Pro Vás vyznavače karavaningu nabízíme celoroční provoz v bezpečném a pohodlném areálu. Travnatý povrch a hodně stínu. Možnost stravování v hotelové restauraci, vyhlídková terasa, vlastní elektro přípojka, osvětlení areálu v době snížené viditelnosti, WC & sprcha, pračka, servis hotelové recepce - telefon, internet, směnárna, trezor, informace, platba kartami, atp. Možnost zapůjčení jízdních kol, koloběžek, jízdy na koni, lovu a rybaření, nordic walking, běžecké lyžování, golf a mnohem více.

CHATKY & BUNGALOVY

Bungalovy se sociálním zařízením poskytují ubytování až pro 50 osob. 2-, 3- a 4- lůžkové bungalovy včetně 2-lůžkového apartmá jsou vybaveny vlastní kuchyňkou. Možnost stravování v hotelové restauraci. Servis hotelové recepce - směnárna, telefon, internet, možnost praní. Osvětlený areál. Parkovat lze přímo u bungalovu. Prostor pro otevřené ohniště. Zastávka MHD. Možnost zapůjčení jízdních kol, jízdy na koni, lovu a rybaření a mnohem více.

K dispozici od dubna do října.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum