Pension U Hvězdy

Zpět

Cena od 300 Kč / osoba / noc

  • Bezbariérový

  • Parkoviště

  • TV, SAT

  • Wi-Fi

  • Zvíře na pokoji

Nově vybudovaný pension sestává ze sedmi apartmánů, z nichž šest má bezbarierový přístup, sedmý velký apartmán je v prvním patře budovy. Apartmány jsou vhodné pro 2 až 3 osoby.

 

Kontakt

Pension U Hvězdy
Počernická 140,
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Telefon
+420 602 429 800, +420 777 900 601
E-mail
Web
http://www.uhvezdy.cz/

Vybavení podrobně

Bezbariérový, Parkoviště, TV, SAT, Wi-Fi, Zvíře na pokoji

Nově vybudovaný pension sestává ze sedmi apartmánů, z nichž šest má bezbarierový přístup, sedmý velký apartmán je v prvním patře budovy. Apartmány jsou vhodné pro 2 až 3 osoby. Po vstupu do apartmánu zde najdete chodbu, prostornou obytnou místnost / ložnici se třemi samostatnými lůžky, LCD televizí se satelitním příjmem a připojením na internet pomocí Wi-Fi.

Každý z apartmánů má vlastní kuchyňku vybavou elektrickou keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem.

Kapacita pensionu: 24 lůžek

Možnost stravování je v dosahu 500m až 1km, poblíž jsou také obchodní centra jako Penny Market, Kaufland nebo nonstop otevřené Tesco, které je vzdálené do 1km.

V budově ubytovny je bufet , sloužící pro všechny naše hosty. V této budově je k dispozici také kulečník . V teplých obdobích roku jistě potěší i venkovní posezení v příjemném prostředí.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum