Savoy Westend Hotel

Zpět

Cena od 2184 Kč / osoba / noc

 • Wellness

 • Lázně

 • Restaurace

 • Parkoviště

 • Wi-Fi

 • TV, SAT

 • Recepce 24 hodin denně

 • Kongresový sál

 • Bazén

 • Sauna

 • Bezbariérový

 • Zvíře na pokoji

Perla moderního lázeňství a tradiční balneologie. Savoy Westend Hotel je považován za jeden z nejkrásnějších architektonických komplexů v celé Evropě. Jeho jedinečnost spočívá v kombinaci tradičních lázeňských procedur s nejmodernějšími inovacemi v moderní medicíně.

Certifikace

Tripadvisor

 

Kontakt

Savoy Westend Hotel
Petra Velikého 16
360 01 Karlovy Vary
Česká republika
Lázně západ

Telefon
+420 359 018 827
Web
http://www.savoywestend.cz/
E-mail

Vybavení podrobně

Restaurace, Parkoviště, Wi-Fi, TV, SAT, Recepce 24 hodin denně, Kongresový sál, Bazén, Sauna, Bezbariérový, Zvíře na pokoji

Savoy Westend Hotel Resort představuje jedno z nejkrásnějších středisek v celé Evropě. Nachází se v elitní historické části Karlových Varů a skládá se z 5 secesních vil. Každá z vil má své jedinečné kouzlo, historie hotelu se datuje až do roku 1897. Každá budova byla pečlivě zrekonstruována, aby zachovala svou historickou hodnotu. Moderní lázeňské centrum, které leží v samém srdci resortu, s vlastním diagnostickým centrem o celkové rozloze více než 3.000 m2. Efektivní kombinace léčby 19. století a moderních balneologických procedur, které jsou prováděny v celém lázeňsko-léčebném zařízení. Díky přírodním krásám okolních lesů Karlových Varů, třinácti přírodním lázeňským pramenům a přístupu k moderní zdravotní péči je Savoy Westend Hotel ideálním místem pro odpočinek a regeneraci.

Pokoje a apartmány ve všech vilách představují tradiční českou bohatou výzdobu a hostům nabízí nádherný výhled. Většina pokojů má balkon nebo terasu a jedinečný výhled na ruskou pravoslavnou církev. V pokojích jsou LCD televizory, minibar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji a občerstvením, také bezplatné Wi-Fi. Každý pokoj je zařízený v souladu s historickým původem každé vily.

Lázeňská léčba poskytovaná hotelem Savoy Westend využívá místní přírodní léčivé zdroje - minerální vodu, oxid uhličitý a rašelinu. Hotel provozuje také vlastní laboratoř a využívá širokou škálu laboratorních vyšetření, která lékařům umožňuje určit přesnou diagnózu během několika hodin a předepisovat individuální léčebný režim. Savoy Westend Hotel nově nabízí i kardiologické vyšetření. Kardiologické vyšetření provádí jeden z nejlepších kardiologů v České republice - MUDr. Alexander Shee.Mezi hlavní součásti našich lázeňských procedur patří hydroterapie, termoterapie, elektroterapie, fyzické cvičení, nutriční poradenství a pitná kúra, která využívá místní minerální prameny. Účinnost celého terapeutického procesu je dále podporována venkovními aktivitami a dlouhými procházkami v blízkých lesích. Hotel Savoy Westend nabízí ideální podmínky pro milovníky outdoorových aktivit, protože se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňských hájů a lesů a v docházkové blízkosti od láznských kolonád a vyhlídkových míst. Savoy Westend nabízí stovky různých diagnostických vyšetření a více než 300 lázeňských, terapeutických a kosmetických procedur. V roce 2019 byla otevřena zbrusu nová solná jeskyně, která je místem, kde se uklidníte a necháte na sebe působit sílu soli. Říká se, že jedna návštěva solné jeskyně má hodnotu tři dny u moře. Uvádí se, že jedna návštěva solné jeskyně vydá za 3 dny pobytu u moře.

Pitná kúra byla po staletí základním kamenem lázeňské léčby v Karlových Varech. Složení místních pramenů a minerálních vod má příznivý vliv na zažívací trakt, žaludeční a střevní sliznici; stimuluje také aktivitu jater a slinivky břišní. V kombinaci s komplexní lázeňskou léčbou pitná kúra pomáhá při léčbě diabetu mellitu a také snižuje nadváhu. Nejvhodnější pitný režim pramenů doporučuje lázeňský  lékař - certifikovaný balneolog. K tomu, aby léčba pitným režimem měla maximální účinky, je třeba, aby lázeňský pobyt trval nejméně 7 dní, ale doporučuje se alespoň 14denní.

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

6 vybrané balíčky

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 247 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum