Komplexní lázeňská léčba s plnou penzí

Zpět

Cena od 4056 Kč / osoba / noc Poptat balíček

Komplexní lázeňská léčba v hotelu Savoy Westend zahrnuje ubytování s plnou penzí, jedno základní laboratorní vyšetření krve a moči, tři lázeňské procedury denně (21 lázeňských procedur týdně), tři lékařské prohlídky (vstupní, kontrolní a závěrečná).

Minimální doba trvání komplexní lázeňské léčby je 7 dní. Na základě vstupního vyšetření provedeným naším lékařem a výsledků laboratorních testů bude pro každého klienta připraven individuální léčebný plán na míru. V případě potřeby může ošetřující lékař provést další laboratorní testy. Díky vlastní laboratoři a úzké spolupráci se specializovanými pracovišti u nás i v zahraničí, nabízí náš hotel bezkonkurenční medicínské služby, jenž nemají v Karlových Varech ani celé České republice obdobu.

Savoy Westend je také jediný hotel v Karlových Varech, který získal akreditaci Ministerstva zdravotnictví České republiky. V ceně je zahrnut volný vstup do 25 m bazénu, parní sauny, bylinné a finské sauny, kontrastních bazénků, Kneippova chodníku, posilovny a neomezené využití WI-FI.

Cena nezahrnuje ubytovací poplatek, který činí 21 Kč za osobu a den.

Poloha hotelu

Mapa hotelu

Savoy Westend Hotel
Petra Velikého 16
360 01 Karlovy Vary
Česká republika
Lázně západ


O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum