Karlovarské kulturní léto 2020

1. 7. 2020 | Z Infocentra, Z Karlových Varů, Z okolí Karlových Varů, Zajímavé akce

Každý den od 1.7. do 31.8. na Vás čeká zajmavý kulturní program, na své si přijdou jak mladší, střední a starší generace, tak rodiny s dětmi.

Letos jsme bohužel bez filmového festivalu, ale to neznamená, že by se ve Varech nic nedělo. Ba naopak! Každý den od 1. 7. do 31. 8. na vás čeká zajímavý kulturní program. Na své si přijdou jak mladší, střední a starší generace, tak rodiny s dětmi. 

Koncerty

Každý pátek a sobotu na náplavce u Thermalu (Thermal stage) a každou neděli v areálu Rolava uslyšíte hvězdy českého hudebního nebe aneb Kulturní ostrůvek. Vstupné 100 Kč.

Na které interprety se můžete těšit? 
minus123minut Monkey Business Lenka Dusilová Mňága a Žďorb | Kulturní ostrůvek

Majk Spirit, MiraiLake MalawiJelenPrago unionAneta LangerováLenka FilipováLenny | Thermal STAGE

Symfonický orchestr

Téměř každý den vám zahraje Karlovarský symfonický orchestr při kolonádních koncertech, nebo ve vybraných hotelech při „čaji o páté”.

Akce pro děti

Každou středu, pátek a víkend si užijte s vašimi dětmi chill-out zónu v Dvořákových sadech a zúčastněte se programů a workshopů pro děti.

A moře dalších možností

Toto léto můžete za výjimečnou cenu pořídit i REGION CARD, díky které získáte mnoho atrakcí a služeb zdarma, či se slevou. Pokud se do Varů teprve chystáte, máme pro vás příspěvek na ubytování až 5000 Kč, či celodenní programy příměstských táborů pro vaše děti zdarma. Více zjistíte na www.mestozazitku.cz

Divadlo | Hrané prohlídky městem Karlovy Vary

Principál, divadelník, herec, tanečník, recitátor, pohádkář, Karlovarák… To vše a ještě mnohem více je Viktor Braunreiter, který Vás se svým Pouličním divadlem provede v letošní sezóně hned několikrát karlovarskou historií i současností, tématy vážnými i nevážnými, s vtipem a nadhledem.

Hrané prohlídky městem Karlovy Vary představí „tradičně netradičně“ světové lázně z mnoha pohledů:

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum