The Silver Spoons / Lake Malawi

Karlovarské kulturní léto 2020

Místo

Thermal STAGE

Vstupné

100 Kč / os. / den

The Silver Spoons je česká indie rocková kapela s anglickým frontmanem Augustinem Dunnem. Na konci roku 2018 vydali single He’s Got My Money Now, který vypráví o strastiplné cestě muzikanta za úspěchem. Tento singl kapela natočila na jaře téhož roku v Los Angeles s legendárním producentem Danny Saberem, který v minulosti produkoval The Rolling Stones, Davida Bowieho, U2, a mnoho dalších. Členové kapely jsou Jaroslav Janda, Jan Janíček, Štěpán Bína a Dimitrije Maksimović.

Lake Malawi (od 20:00)

Lake Malawi je indie-popová kapela, kterou v roce 2013 založil Albert Černý. Při vymýšlení názvu se Albert nechal inspirovat písní “Calgary” od svého oblíbeného interpreta Bon Ivera. Výrazným poznávacím znamením kapely se stalo logo vlnky, které si frontman před každým koncertem jako rituál maluje na zápěstí. V současnosti se Lake Malawi připravují na svůj dosavadní největší samostatný koncert Stuck in the 80s v Praze, O2 Universum, kde hodlají završit etapu kapely, kterou odstartoval singl Friend of a Friend, a zároveň pokřtít chystáné EP, “Stuck in the 80s”.

Kapelu Lake Malawi tvoří Albert Černý (zpěv, kytara, klávesy), Antonín Hrabal (bicí) a Jeroným Šubrt (baskytara, klávesy). Na koncertech kapelu doplňuje kytarista Pavel Palát. Stejně jako v předchozí kapele, Charlie Straight, píše Albert Černý většinu hudby a textů. Za svoje skladby obdržel několik Cen Anděl, Zlatého Slavíka i cenu MTV.

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Vstupenky je možné vyzvednout či zakoupit na prodejních místech Karlovarské vstupenky.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum