Hotel Vítkova hora

Zpět

Cena od 1100 Kč / osoba / noc

  • Kongresový sál

  • Parkoviště

  • Restaurace

  • TV, SAT

  • Wi-Fi

Hotel Vítkova hora se může pochlubit svou unikátní polohou uprostřed lesů a malebné přírody chráněné krajinné oblasti Slavkovský les.

Certifikace

Tripadvisor

 

Kontakt

Hotel Vítkova hora
Olšová Vrata 59
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Telefon
+420 353 33 17 64, +420 602 320 399
E-mail
Web
www.vitkovahora.cz

Vybavení podrobně

Kongresový sál, Parkoviště, Restaurace, TV, SAT, Wi-Fi

Hotel Vítkova hora se může pochlubit svou unikátní polohou uprostřed lesů a malebné přírody chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Každoročně se sem hosté rádi vracejí právě pro zdejší jedinečné romantické prostředí a blízkost centra lázeňského města Karlovy Vary. Proto je hotel ideální pro konání svateb a jiných významných událostí.

Součástí hotelu je restaurace, dále se zde nacházejí konferenční prostory a „Air club“ s barem - vhodné pro firemní akce, školení, večírky, atd. Návštěvníci se mohou ubytovat v příjemně zařízených pokojích a apartmánech.

Pokoje

Hotel Vítkova hora nabízí ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích, které mohou být upraveny i pro jednu osobu. Náročnější klientele jsou k dispozici prostorné apartmány. Téměř všechny pokoje mají balkon a fascinující výhled.

STRAVOVÁNÍ

Vysoký standart stravování poskytuje hotelová restaurace, která nabízí českou domácí kuchyni se zaměřením na zvěřinu a rybí speciality. Samozřejmostí je obsáhlý vinny lístek.

Snídaně jsou zahrnuty v ceně, polopenze nebo plná penze je možná po dohodě.

Okolí

Hotel se nachází na okraji Karlových Varů v části Olšová Vrata, 4km od historického centra města. Areálem vedou lázeňské stezky přímo do centra Karlových Varů. Pěšky i na kole je možné navštívit řadu atraktivit v okolí - rozhledeny (Diana, Goethova vyhlídka, vyhlídka Karla IV, Amberg), či vystoupat na nejvyšší horu Krušných Hor - Klínovec (1244m). Seběhnutím do města se Vám otvírá celá škála možností: návštěva Vřídla, termálních pramenů, veřejných lázní, městského divadla, galerie umění, muzea, dostihového závodiště. Pokud se vydáte na výlet do blízkého okolí, můžete navštívit další z měst Západočeského lázeňského trojúhelníku - Františkovy Lázně nebo Mariánské Lázně se Zpívající Fontánou. Nedaleko od Karlových Varů přitahuje pozornost návštěvníků i hrad Loket, zámek v Bečově či zřícenina hradu Andělská hora.

 

2 vybrané balíčky

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 106 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum