Hotel Vítkova hora

Zpět

Cena od 1100 Kč / osoba / noc

  • Kongresový sál

  • Parkoviště

  • Restaurace

  • TV, SAT

  • Wi-Fi

Hotel Vítkova hora se může pochlubit svou unikátní polohou uprostřed lesů a malebné přírody chráněné krajinné oblasti Slavkovský les.

Certifikace

Tripadvisor

 

Kontakt

Hotel Vítkova hora
Olšová Vrata 59
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Vybavení podrobně

Kongresový sál, Parkoviště, Restaurace, TV, SAT, Wi-Fi

Hotel Vítkova hora se může pochlubit svou unikátní polohou uprostřed lesů a malebné přírody chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Každoročně se sem hosté rádi vracejí právě pro zdejší jedinečné romantické prostředí a blízkost centra lázeňského města Karlovy Vary. Proto je hotel ideální pro konání svateb a jiných významných událostí.

Součástí hotelu je restaurace, dále se zde nacházejí konferenční prostory a „Air club“ s barem - vhodné pro firemní akce, školení, večírky, atd. Návštěvníci se mohou ubytovat v příjemně zařízených pokojích a apartmánech.

Pokoje

Hotel Vítkova hora nabízí ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích, které mohou být upraveny i pro jednu osobu. Náročnější klientele jsou k dispozici prostorné apartmány. Téměř všechny pokoje mají balkon a fascinující výhled.

STRAVOVÁNÍ

Vysoký standart stravování poskytuje hotelová restaurace, která nabízí českou domácí kuchyni se zaměřením na zvěřinu a rybí speciality. Samozřejmostí je obsáhlý vinny lístek.

Snídaně jsou zahrnuty v ceně, polopenze nebo plná penze je možná po dohodě.

Okolí

Hotel se nachází na okraji Karlových Varů v části Olšová Vrata, 4km od historického centra města. Areálem vedou lázeňské stezky přímo do centra Karlových Varů. Pěšky i na kole je možné navštívit řadu atraktivit v okolí - rozhledeny (Diana, Goethova vyhlídka, vyhlídka Karla IV, Amberg), či vystoupat na nejvyšší horu Krušných Hor - Klínovec (1244m). Seběhnutím do města se Vám otvírá celá škála možností: návštěva Vřídla, termálních pramenů, veřejných lázní, městského divadla, galerie umění, muzea, dostihového závodiště. Pokud se vydáte na výlet do blízkého okolí, můžete navštívit další z měst Západočeského lázeňského trojúhelníku - Františkovy Lázně nebo Mariánské Lázně se Zpívající Fontánou. Nedaleko od Karlových Varů přitahuje pozornost návštěvníků i hrad Loket, zámek v Bečově či zřícenina hradu Andělská hora.

 

2 vybrané balíčky

Všechny balíčky

Vyberte si z dalších více než 105 pobytových balíčků

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum