Doprava v Karlových Varech

Vjezd a parkování v centru Karlových Varů

Aby si Karlovy Vary uchránily svou jedinečnost a atmosféru lázeňského města, je třeba brát ohled na regulovaný dopravní režim v centrálním lázeňském území, který omezuje vjezd i parkování v centru Karlových Varů. Na každém vstupu je území vymezeno dopravní značkou “Zákaz vjezdu” s dodatkovou tabulkou “Mimo vozidel s povolením a po zaplacení poplatku na městské policii” a případně informační tabulí. Vhodná místa k parkování v Karlových Varech nabízejí parkoviště a garáže na okraji lázeňského území.

Zaparkovat v Karlových Varech na parkovišti nebo v garážích je možností se elegantně vyhnout problémům s odtažením nebo uzamčením špatně parkujícího automobilu, uniknout pokutě za neoprávněný vjezd do lázeňského území a také ušetřit si případně nepříjemné bloudění v systému jednosměrných ulic.

Lázeňské území

Jednorázový vjezd do lázeňského území Karlových Varů je umožněn pro hosty hotelů za účelem vyložení nebo naložení zavazadel v den příjezdu a v den odjezdu. V případě kontroly je nutné se prokázat písemným potvrzením pobytu (rezervací pobytu v hotelu). Tento režim neumožňuje parkování mimo parkoviště hotelu.

Pro vjezd do lázeňského území za jiným účelem je nutné si nechat vystavit za poplatek jednodenní povolení k vjezdu, slouží k němu automaty u budovy Městské policie Karlovy Vary, či u Císařských lázní. Platit lze hotově i platební kartou.

Mapa

Mětská policie Karlovy Vary
Moskevská 34
360 01 KARLOVY VARY
Tel.: 353 118 917
www.mpkv.cz

Zanechejte své vozidlo na jednom z mnoha parkovišť. Vaše ohleduplnost k centru Karlových Varů se Vám vrátí v podobě silničním provozem nerušeného zážitku.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum