Bude to dobrý...

ale nestane se to samo!

Vstupné

Není uvedeno

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

VÝSTAVA studentských plakátů z našich legendárních akcí Banáni pod názvem
BUDE TO DOBRÝ...
ale nestane se to samo!

Ke 30 letům svobody přinášíme retrospektivní výstavu studentů, kteří se aktivně podíleli během 14 let na akcích Banáni. Podíváme se jakou vizuální zprávu zanechali a jak se změnil pohled mladých na téma demokracie, totalita, korupce atd...

Jak vidí mladá generace žhavá společenská a politická témata naší současnosti? Změní se něco, když budeme jen čekat na to, že někdo něco udělá? Neotřelost, drzost a vtip studentů nás nutí k zamyšlení.

Sérii tzv. banánů, studentských workshopů, které na Střední uměleckoprůmyslové škole v KV začali poprvé v roce 2005 Jiří Hanek a Tereza Vlašimská. Jejich cílem bylo seznámit studenty s historickými fakty souvisejícími s událostmi 17. listopadu a rozvíjet jejich tvůrčí dovednosti.

Téma se postupně rozšířilo na aktuální politické a společenské otázky. Studenti se dostávali pod povrch událostí a volně se k nim vyjadřovali. Jejich práce jsou inspirativním podnětem k zamyšlení pro širokou veřejnost nad vlastní rolí občana a svém místě ve veřejném dění.

VERNISÁŽ VÝSTAVY
se uskuteční ve čtvrtek 10. 10. od 17.00 hodin v galerii SUPERMARKET WC.

Součástí výstavy je i vydání PUBLIKACE, která se bude křtít 17.11.2019 v galerii od cca. 18.00 na tradiční akci " Banáni".

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum