54 ½ MFF Karlovy Vary

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

80 Kč / film

Termíny

18. 11. 2020 do 21. 11. 2020

Vstupenky

Vzhledem ke zkrácenému rozsahu akce, nebudou vydávány tradiční Festival Passy, vstupenky bude možné zakoupit na jednotlivá představení prioritně on-line formou.

Předprodej vstupenek bude zahájen 21. října 2020 prostřednictvím rezervační platformy Go Out. Cena vstupenky bude 80 Kč.

Vstupenky na festivalová představení bude rovněž možné zakoupit na místě, v pokladnách, které budou umístěny u festivalových kin.

Karlovarský filmový festival je tradičně jednou z nevýznamnějších kulturních událostí v České republice a každoročně vytváří mimořádný prostor pro setkání filmových profesionálů, diváků i osobností ze všech oblastí kultury. Jsme přesvědčeni, že právě v době, kdy se lidé nejen v České republice, ale i ve světě musí vyrovnávat se změněnými podmínkami života, je třeba udržet kontinuitu takto významných akcí, které upevňují vědomí kulturních hodnot v domácím i mezinárodním kontextu.

Vzhledem k situaci, která nastala na jaře letošního roku v souvislosti s koronavirovou epidemií, nebylo možné konání řádného 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary (3.-11.7.2020). Proto jsme se rozhodli od 18. do 21. listopadu 2020 uspořádat 54 ½ MFF Karlovy Vary. Formou nesoutěžní přehlídky bychom rádi našim hostům a divákům nabídli v české premiéře exkluzivní výběr nejvýraznějších filmových titulů, které vzbudily nadšené ohlasy při premiérovém uvedení na letošních festivalech Sundance, v Berlíně či v Benátkách, případně nesou označení Cannes Label.

V programu 54 ½ MFF KV bude přibližně 30 filmových titulů, každý z filmů bude mít dvě až tři projekce. Program bude sestaven tak, aby diváci měli možnost jejich zhlédnutí jak v první, tak ve druhé polovině čtyřdenní přehlídky. Projekce budou probíhat ve Velkém a Malém sále hotelu Thermal, Městském divadle Karlovy Vary a kině Čas.

Kompletní program přehlídky bude zveřejněn na oficiálních festivalových stránkách www.kviff.com od 19.10.2020.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum