ZŠ Konečná oslaví 30. narozeniny

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Místo: ZŠ Konečná

Základní škola Konečná v Karlových Varech slaví 30. výročí svého otevření. Významné jubileum si se svými žáky připomíná škola během celého školního roku. Většina akcí a soutěží, které organizuje, je věnována právě tomuto výročí. Namátkou, na podzim se uskutečnilo tradiční „Sportování pod lampou“, škola zasadila strom, kterému děti vybraly jméno „Dubínek“, v předvánočním čase uspořádala škola spolu s rodiči mimo jiné slavnostní rozsvícení vánočního stromu. V lednu se pokusili obejmout svou školu a v únoru se škola představí budoucím prvňáčkům.

30. března chce ZŠ Konečná oslavit své výročí na Dni otevřených dveří, na který zve všechny bývalé i současné žáky, jejich rodiče i sourozence. Zváni jsou i ostatní návštěvníci, všichni jsou vítáni.

Dveře budou otevřené od 15 hodin. Pro návštěvníky budou mimo jiné připraveny zajímavé soutěže, bude možné nahlédnout a začíst se do historických školních kronik, k vidění bude fotogalerie školních akcí. Možná se na starých fotografiích najdete a zavzpomínáte na minulá školní léta.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum