Zakoupením vánočního losu přispějete na dobrou věc

8. 12. 2021 | Soutěže, Z Karlových Varů, Zajímavé akce

Po loňském úspěchu je také v letošním roce v pavilonu Vřídelní kolonády od středy 8. prosince umístěn vánoční Vřídelní strom. Na něm jsou ozdoby plné losů. Výtěžek z prodaných losů bude věnován na činnost sportovních klubů hendikepovaných sportovců v Karlových Varech. Losy jsou ukryté v ozdobách a lze je získat po zakoupení kuponu v hodnotě 50 korun.

Mezi výhrami se objeví například voucher na prohlídku podzemí Vřídla, poukazy na kapry a vánoční stromky z Linhartu, plavenky, poukazy na lázeňské procedury, ale třeba i jízda lankovou, obrazy z městské galerie, křížovky apod. a spousta drobných dárků. Vyhrává téměř každý los.

Vřídelní kolonáda bude otevřená každý den od 10 do 17 hodin. Prostory Vřídelní kolonády zdobí Vřídelní strom již druhým rokem, tentokrát jde o stříbrný smrček, který městu darovaly Lázeňské lesy Karlovy Vary.

"Vánoce a tento adventní čas je obdobím dobrých skutků a tak zakoupením vánočního losu můžou nejen Karlovaráci pomoci a finančně podpořit hendikepované profesionální sportovní kluby ve městě. Loňský výtěžek byl téměř 25.000 korun a věřím, že se i v letošním roce povede podobnou sumu vybrat. Návštěvníci Vřídelní kolonády si mohou odnést různé, i velmi hodnotné dárky, a tak z vánočního stromku ve Vřídle budou mít radost obě strany, sportovní kluby i samotní výherci. Doufám, že ozdobený vánoční strom ve Vřídle se stane novou karlovarskou vánoční tradicí," dodává primátorka města Andrea Pfeffer Ferklová.

Tisková zpráva mmkv.cz

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum