Využijte Karlovy VARY REGION CARD

Navštivte světoznámé lázně Karlovy Vary a poznejte také celý Karlovarský kraj. Využijte jedinečné nabídky turistické karty Karlovy VARY REGION CARD.

Míříte na západ Čech a také patříte mezi milovníky historických památek, populárních turistických míst, atraktivních destinací s tradicí a zajímavou minulostí?
Pak byste měli v rukou držet turistickou kartu Karlovy VARY REGION CARD, se kterou můžete navštívit více než 50 míst ZDARMA a ve více než 40 místech čerpat SLEVY.

90+ míst k návštěvě

S Karlovy VARY REGION CARD se projdete Karlovými Vary, Mariánskými Lázněmi i ostatními městy, jak v pověstném lázeňském trojúhelníku, tak i mimo něj, navštívíte muzea, galerie, koncerty či divadelní představení, projedete se autovláčkem, necháte na sebe působit ducha historických sídel, protáhnete své tělo při sportovních aktivitách či procházkou lázeňskými lesy, proniknete do tajů tradiční výroby světoznámých produktů, ochutnáte místní speciality. Stačí si jen vybrat…

Výhodná doprava

Nevíte, jak se k jednotlivým místům dopravit? Nevadí, pomůže vám opět Karlovy VARY REGION CARD. Její důležitou součástí je totiž také městská doprava v Karlových Varech s 50% slevou a v Mariánských Lázních bezplatně. Cestovat zdarma můžete také lanovkou na karlovarskou Dianu, projet se lodičkou v Lokti po řece Ohři nebo se výhodně svézt populárními autovláčky.

ON-LINE nákup

Pro Karlovy VARY REGION CARD již nemusíte do kamenného předprodeje. Turistickou kartu si můžete přímo na webu objednat ON-LINE. Po objednání Vám přijde e-mailem, kartu si stáhnete do mobilu a hotovo. Je to jednoduché a praktické!

Vše přehledně na webu

Nabídka turistické karty Karlovy VARY REGION CARD je široká a vybere si z ní každý. Někdo je více na přírodu, jiný má rád památky, další si chce především odpočinout a relaxovat. Někdo si chce vše vychutnat sám, jiný rád sdílí zážitky s rodinou či přáteli.
Dle délky vašeho pobytu můžete volit mezi kartami na 2, 4 nebo 7 dní. Zakoupit ji můžete jako kartu pro jednotlivce nebo jako kartu rodinnou (dva dospělí a dvě děti do 15 let). 

Poznejte díky Karlovy VARY REGION CARD jedinečnost celého Karlovarského kraje.

Objednejte si ON-LINE svou Karlovy VARY REGION CARD!

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum