Využijte Karlovy VARY REGION CARD

Využijte jedinečné služby, usnadňující váš pobyt v lázeňských městech i v celém Karlovarském kraji – Karlovy VARY REGION CARD.

Karlovy VARY REGION CARD je turistickou kartou předplacených služeb. Po jejím zakoupení na pobočkách Infocentra města Karlovy Vary, v Infocentrech Mariánské Lázně a Františkovy Lázně, v Infocentru autobusového terminálu Cheb nebo v některém z karlovarských hotelů máte s kartou možnost bezplatně navštívit více než 40 míst. Mezi tato místa patří galerie, muzea, historické památky, tradiční výroba, sportovní areály - a to jak v samotných Karlových Varech, tak i v celém Karlovarském kraji. Součástí nabídky je zároveň více než 30 míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby, sport… 

Bezplatná doprava

Nevíte, jak se k jednotlivým místům dopravit? Nevadí, pomůže vám opět Karlovy VARY REGION CARD. Její důležitou součástí je totiž také bezplatná doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních. Karta vám po dobu své platnosti slouží nejen jako jízdenka městské dopravy, ale umožňuje zdarma cestovat lanovkou na Dianu či lanovkou Imperial, můžete se s ní projet populárním autovláčkem (v Karlových Varech i v Mariánských Lázních).

Možnosti

Dle délky vašeho pobytu můžete volit mezi kartami na 2, 4 nebo 7 dní. Zakoupit ji můžete jako kartu pro jednotlivce nebo jako kartu rodinnou (dva dospělí a dvě děti do 15 let). Jako součást karty obdržíte zdarma tištěný průvodce s mapami, který vás provede Karlovými Vary a podrobně seznámí s jednotlivými návštěvními místy. 

Projděte se tedy Karlovými Vary i ostatními městy, jak v pověstném lázeňském trojúhelníku, tak i mimo něj, navštivte muzea, galerie, koncerty či divadelní představení, projeďte se vyhlídkovým autobusem, nechte na sebe působit ducha historických sídel, protáhněte své tělo při sportovních aktivitách či procházkou lázeňskými lesy, pronikněte do tajů tradiční výroby světoznámých produktů, ochutnejte místní speciality…

Zkrátka, poznejte díky Karlovy VARY REGION CARD jedinečnost celého Karlovarského kraje, kvůli které se k nám jistě budete rádi vracet. 

Objednejte si ON-LINE svou Karlovy VARY REGION CARD!

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum