VARYZÁŘÍ: 10 TIPŮ

6. 9. 2018 | Z Karlových Varů, Zajímavé akce

10 TIPŮ

 1. Program bude oba dva dny stejný, vyjma music pointu, kdy se na Tržní kolonádě představí různí karlovarští interpreti
 2. Je jedno, KDE ZAČNETE – většina asi u Alžbětinek, proto kdo se nechce až tolik mačkat, doporučujeme start od Grandhotelu Pupp. Jednotlivá místa na sebe nenavazují, takže můžete jít jakkoliv
 3. Je jedno, KDY ZAČNETE – záleží jen a jen na vašem tempu a jak moc si to chcete užít.
  Projekce budou stejné, ať přijdete ve 21:00, tak stejně třeba ve 22:30.
  Jen live mapping na kostel sv. Máří Magdaleny bude živý ve 21:30, 22:30. 23:30  - v ostatní době bude mapping předem připravený
 4. Co ale není jedno – prosím, NECHTE VÁŠ AUTOMOBIL buď doma, nebo na parkovišti na Dolním nádraží (https://www.karlovyvary.cz/cs/parkoviste) a využijte buď své nohy, nebo linky MHD Karlovy Vary. K Alžbětinkám jedou všechny linky (zastávka Tržnice) a od Tržnice ke Grandhotelu Pupp budou jezdit v pátek i v sobotu speciální linky, které budou pro návštěvníky zdarma (https://www.karlovyvary.cz/cs/festival-svetla-posileni-autobusu)
 5. U Alžbětinek v pátek můžete vybrat vašeho favorita – tři videomappingy budou usilovat o vaše hlasy – hlasovat můžete na https://varyzari.karlovyvary.cz/ (hlasování bude spuštěno 7.9. od 21:00 do 23:59).
 6. Stanoviště č.4 – UV TUNEL v Sadové kolonádě – s ohledem na bezpečnost bude vstup umožněn jen z jedné strany. Prosím, respektujte pokyny obsluhy.
 7. Stejně i na stanovišti u Mlýnské kolonády bude vstup jednou stranou tak, aby návštěvníci v klidu a pohodě prošli osvětlenou kolonádou. Na jedno představení bude umožněn vstup cca 150 – 200 osobám, ale nemějte obavy, po 10 minutách se pustí další várka.
 8. Vaše čtyřnohé miláčky nechte prosím doma.
 9. Malé občerstvení můžete využít oba dva dny ve Smetanových sadech, před hotelem Thermal a před Tržní kolonádou, kde se můžete těšit i na výbornou kávu.
 10. Předem díky za ohleduplnost vůči ostatním návštěvníkům – podle ohlasu to vypadá, že se vás chystá na akci hodně – bude jen na vás, aby to pro všechny byl příjemný večer.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum