VARY GOOD FEST

Karlovarské kulturní léto 2022

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

dobrovolné

14. ročník hudebního showcase festivalu VARY GOOD FEST, který se uskuteční v sobotu 11.6.2022 zaštítí česká legendární funková skupina MONKEY BUSINESS, která do Karlových Varů přiveze nabušený playlist plný známých hitů i zbrusu nových skladeb. VARY GOOD FEST představí zahraničním producentům a divákům z Karlových Varů 10 nejtalentovanějších objevů sezóny 2021/2022, které doporučí k exportu pro zahraniční hudební trhy. Jména hudebních projektů bude produkce festivalu postupně odhalovat během dubna a května. Objevům sezóny vévodí magicky zasněná ZEA, vítězka českého kola Eurovize Dominika Hašková se svým projektem WE ARE DOMI, rocknrollové duše DEAF HEART a zpěvák skvělých No Distance Paradise MARCELL.

Festival opět otevřeme v 9:00 dětským dnem s názvem VARY GOOD FAMILY DAY, který tentokrát nabídne všechny atrakce ZDARMA. Je pro nás důležitý Váš názor a tak jsme se na základě stížností o "dvojím placení - dobrovolný vstup +atrakce rozhodli, že postavíme dětský den na důvěře ve Vás, naše fanoušky a spolehneme se na Váš dobrovolný příspěvek u vstupu do areálu. Po vstupu na území festivalu budete moct zažít veškeré dětské atrakce ZDARMA.

Můžete se těšit na dílny, malování na obličeje, hry s pískem, interaktivní hand-event, skákací hrady, kolotoče, balónkové divadlo, taneční show s Mickey Mousem a Minie, skvělý hudební workshop s Jardou Raušerem přímo na hlavním pódiu festivalu a další atrakce.

Těšíme se na Vás druhou tradičně sobotu v červnu v 9:00!

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

www.varygoodfest.com

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum