Už máte svou Karlovy VARY REGION CARD?

5. 6. 2020 | Tipy a rady, Z Infocentra, Z Karlových Varů

Kdy jste naposledy prozkoumali atraktivní místa Karlových Varů a okolí a vypravili se tam, kam obyčejně míří turisté z celého světa? Teď je ten vhodný čas, a když si pořídíte turistickou kartu Infocentra města Karlovy Vary, na spoustu míst se dostanete úplně zdarma, na další s výraznou slevou. Karlovy VARY REGION CARD je letos v létě dostupná za speciální ceny.

Kupte si v období do 31. srpna v Infocentru města Karlovy Vary svou kartu a ihned můžete vybírat z více než 40 míst ZDARMA či ve více než 30 místech čerpat SLEVU. S Karlovy VARY REGION CARD se projdete nejen Karlovými Vary, ale i Mariánskými Lázněmi i ostatními městy, jak v pověstném lázeňském trojúhelníku, tak i mimo něj. Navštívíte muzea, galerie, koncerty či divadelní představení, projedete se autovláčkem, necháte na sebe působit ducha historických sídel, protáhnete své tělo při sportovních aktivitách či procházkou lázeňskými lesy, proniknete do tajů tradiční výroby světoznámých produktů, ochutnáte místní speciality…

Nevíte, jak se k jednotlivým místům dopravit? Nevadí, pomůže vám opět Karlovy VARY REGION CARD. Její důležitou součástí je totiž také bezplatná městská doprava v Karlových Varech i v Mariánských Lázních. Cestovat zdarma můžete nejen autobusy MHD, ale také vyjet lanovkou na karlovarskou Dianu nebo se svézt populárním autovláčkem.

Nabídka turistické karty Karlovy VARY REGION CARD je široká a vybere si z ní každý. Někdo je více na přírodu, jiný má rád památky, další si chce především odpočinout a relaxovat. Někdo si chce vše vychutnat sám, jiný rád sdílí zážitky s rodinou či přáteli.

Veškeré informace a nabídky jednotlivých míst nyní najdete přehledně na novém webu www.karlovyvarycard.cz

Aktuality můžete sledovat také na instagramovém a facebookovém profilu karty.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum