Sport Villa Hofmann – Fitness & Tenis

Zpět

Cena od 700 Kč / osoba / noc Rezervovat na reservation.booking.expert

Vila se nachází v centru Karlových Varů, 400 metrů od historického centra města a je určena všem milovníkům aktivního odpočinku. Vhodné pro skupinové pobyty.

Vybavení hotelu

  • Parkoviště

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

  • Zvíře na pokoji

Adresa

Mapa hotelu

Sport Villa Hofmann – Fitness & Tenis
Libušina 1157/20
36001 Karlovy Vary

Rezervovat pokoj

Cena od
700 Kč
osoba / noc

Telefon
+420 353 203 900
E-mail
Web
http://www.villahofman.imperial-group.cz/

Certifikace

Tripadvisor

Sport Villa Hofmann se nachází v centru Karlových Varů, 400 metrů od historického centra města a je určena všem milovníkům aktivního odpočinku. V těsném sousedství se nachází lázeňské lesy a nespočet lesních cest vhodných k procházce nebo běhu. Přijeďte a užijte si ubytování s denním vstupem do sportovního centra Imperial zdarma.

Využijte moderně vybavené fitness centrum, ricochet a tenisové kurty. Jóga, body form, pilates, tabata a další skupinové lekce jsou bezplatně poskytovány denně. Tenisové kurty jsou za příplatek - rezervace nutná. Ve sportcentru Imperial je možné zapůjčit si za poplatek horská nebo elektrokola. Sport Villa Hofmann je obklopena krásnou zahradou s posezením a volnočasovým vyžitím jako je ping pong a badminton.

Vila nabízí společnou vybavenou kuchyň s jídelnou a společenskou místnost s TV. Snídaně je poskytována ve formě bufetu přímo ve Sportcentru, do kterého se pohodlně dostanete přímo ze zahrady u vily. Své sportovní vybavení jako jsou kola nebo lyže můžete uschovat do uzamykatelné místnosti k tomu určené. 

Bezplatné parkování je možné přímo u vily nebo u sportcentra Imperial. Je možné dokoupit polopenzi nebo plnou penzi, která probíhá ve Spa Resortu Sanssouci. Exkluzivní pronájem celé Sport Villy Hofmann je ideální pro sportovní týmy, kluby, případně pro pořádání dětských táborů či sportovních kempů.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum