Soutěž o 3 volné registrace na Mattoni ½Maraton

13. 12. 2013 | Z Karlových Varů

V sobotu 24. května 2014 se po úspěšné premiéře otevře karlovarská kolonáda opět běžcům a kolem horkých pramenů a fontán budou na jeden den proudit davy vytrvalců místo lázeňských hostů. Akce nabídne všem sportovním nadšencům krásy města z nezvyklé perspektivy – z té běžecké.

Druhý ročník odstartuje v 18 hodin z nábřeží Osvobození, odkud se 3 000 běžců vydá na trasu dlouhou 21,0975 km. Závod je možné absolvovat i formou čtyřčlenné nebo dvoučlenné štafety 2Run (10 + 11 km). Pro rodiny s dětmi je přichystám dm Rodinný běh na 3 km, na jehož konci se všichni účastníci mohou těšit na medaili.

Pozn.: Podmínky za jakých se můžete půlmaratonu zúčastnit, naleznete zde. Vítěznou registraci můžete věnovat také jako vánoční dárek. Svojí odpověď můžete zaslat pouze jednou. V e-mailu prosím uveďte své jméno, příjmení a datum narození.

výhry

Odpovězte správně na tři jednoduché otázky a získejte volnou registraci na 1/2Maratonskou vzdálenost pro sebe nebo svého kamaráda. 
Registraci nemusí nutně využít soutěžící - je možné registraci komukoliv darovat.

Kdy a kam odpovědi

Své odpovědi můžete posílat do soboty 21.12. 2013 23:59:59.
Na e-mailovou adresu: soutez@karlovyvary.cz 

V pondělí 23. 12. 2013 vyhlásíme 3 vítěze, kteří obdrží volné registrace.

Soutěžní otázky

  1. Kdy a jak byla ustanovena maratonská vzdálenost 42,195 km ze které se následně vyvinula 1/2Maratonská 21,0975?
  2. Mayerův gloriet byl letos opět otevřen po opravě dle použití tradičních technologií. V jakém roce byl gloriet oficiálně zpřístupněn?
  3. V jakém roce slavný Heinrich Mattoni, jehož jméno nese karlovarská minerální voda, zavedl plnění minerální vody do skleněných lahví?

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum