Sněhurka na ledě 2018

Sněhurka na ledě

Místo

KV Arena

Vstupné

od 590 Kč

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Vstupenky je možné vyzvednout či zakoupit na pobočkách Infocentra Karlovy Vary.

Sněhurka na ledě bude jediný muzikál s živou hudbou u nás

V právě připravovaném muzikálu Sněhurka zažije Česká republika poprvé unikátní spojení ledové show a živé hudby. V hlavní mužské roli této pohádky se představí krasobruslař Tomáš Verner, vítěz Mistrovství Evropy 2008 a několikanásobný mistr republiky. Premiérově se příběh odehraje 5. října 2018 v Třinci a následovat bude šňůra po devíti největších městech České republiky.

Autorský tým plný hvězd

„Námětem se pro nás stalo muzikálové zpracování skladatele Vaša Patejdla  Sniehulienka a sedem pretekárov. Příběh na ledě bude převyprávěný řečí tance, zpěvu a humoru, čímž osloví diváky všech generací,“ řekla Stanislava Hauerová, ředitelka Kulturního centra TRISIA, které je v tomto projektu produkční agenturou. 

Režie se ujal přední slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík, jehož tvorba je známa svým originálním pohybovým zpracováním, humorem a dynamikou. Roli Sněhurky si zatančí Ivana Buzková, mistryně republiky v krasobruslení z let 2006 a 2007 a princem bude mistr Evropy Tomáš Verner. „Kývnout na účast nebylo tak těžké, stejně jako kývnout na nabídku spolupracovat s nejlepšími lidmi v oboru. Komplikací byl harmonogram, není jednoduché zakomponovat všechna vystoupení a nácviky, ale nakonec se povedlo,“ prozradil Tomáš Verner.

Sněhurce propůjčí svůj hlas Dara Rolins a prince si zazpívá David Gránský. Další role nazpívají Martin Dejdar ježibabu a trpaslíci budou například Aleš Háma, Ruda z Ostravy, Vladimír Hron nebo Petr Martinák.

Podrobnosti a aktuality se dozvíte na webu www.snehurkanalede.cz a facebooku www.facebook.com/snehurkanalede.cz.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum