Potravinová sbírka - 2. ročník

Potraviny potřebuje desetina Čechů

Potravinová sbírka 2014 Potravinová sbírka

Místo

Karlovy Vary

Vstupné

zdarma

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

V současné době Armáda spásy hledá další dobrovolníky, kteří by se chtěli zapojit do Národní potravinové sbírky a dalších sbírkových akcí v závěru roku.
Bližší informace o dobrovolnictví, dalších možnostech podpory a o činnosti Armády spásy v Karlových Varech mohou zájemci zjistit na kontaktech níže:

Ing. Martin Čop
E-mail: karlovyvary@armadaspasy.cz
Telefon: +420 773 770 170
facebook.com/armadaspasy.kv

V sobotu 22. 11. 2014 se uskuteční 2. ročník Národní potravinové sbírky, kdy budete mít opět možnost darovat trvanlivé potraviny ve více než 180 prodejnách Tesco, Penny, Kaufland, Albert a Globus. Potraviny a dětskou výživu bude možné darovat i na všech prodejnách DM.

Na podrobnou mapu jednotlivých prodejen se můžete podívat zde.

Naši dobrovolníci, kteří budou 22.11.2014 v prodejnách pomáhat, Vám poradí jaké potraviny jsou pro sbírku nejvhodnější a zároveň od Vás vyberou ty potraviny, které se rozhodnete darovat. Z obchodů poputují potraviny do potravinových bank a dále konkrétním lidem, například matkám s dětmi, mentálně či tělesně postiženým nebo lidem bez domova.

Národní potravinovou sbírku pořádá platforma Byznys pro společnost v rámci projektu Potraviny pomáhají spolu s Českou federací potravinových bank a Armádou spásy. Snaží se reagovat na skutečnost, že v Česku je 15,4 % obyvatel ohroženo chudobou nebo sociálním vyloučením.

Do sbírky darují navíc potraviny firmy Penam, Tatra, Kostelecké uzeniny, Unilever, Emco a Mars (seznam všech partnerů naleznete zde).

S rozvozem vybraných potravin pomohou řidiči DHL.

 

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum