Pension Betty

Zpět

Cena od 400 Kč / osoba / noc

  • Parkoviště

  • Wi-Fi

  • TV, SAT

Rodinný pension se nachází v klidné čtvrti Karlových Varů v blízkosti Krajského úřadu, lázeňských lesů s lanovým centrem, cyklostezky podél Ohře a CHKO Slavkovský les.

 

Kontakt

Pension Betty
Terezínská 350/18
360 07 Karlovy Vary

Telefon
776 770 558, 608 315 770
E-mail
Web
www.pensionbetty.webnode.cz

Vybavení podrobně

Parkoviště, TV, SAT, Wi-Fi

Rodinný pension Betty se nachází v klidné čtvrti Karlových Varů v blízkosti Krajského úřadu, lázeňských lesů s lanovým centrem, cyklostezky podél Ohře a CHKO Slavkovský les. Je vybaven třemi ubytovacími jednotkami s výhledem, posezením a parkováním na vlastním pozemku. Pension je  vhodný jak pro klienty na pracovní cestě nebo klienty určitou dobu pracující v okolí, tak pro hosty vyhledávající zajímavosti Karlovarského kraje autem, pěšky, na kole či po vodě. Centrum je snadno dosažitelné městským autobusem nebo vlakem na trase Mariánské Lázně-Karlovy Vary, zastávky jsou 5 minut od pensionu a cesta do centra trvá městským autobusem 10 minut.

Podle délky pobytu a počtu osob lze poskytnout slevu ze základní ceny pobytu. Pension umožňuje díky kuchyňskému studiu v každé jednotce jak samostatné stravování, tak možnost vydatné snídaně. Pro ty, kteří se chtějí seznamovat s naším krajem, mohu při pobytu alespoň 2 dny zajistit turistickou kartu pro návštěvu zajímavostí Karlovy VARY REGION CARD, vydanou Infocentrem Karlovy Vary. Jako průvodce mohu provést po městě.

Ceny

Cena za osobu a noc činí 400 Kč. Pro 2 osoby a více než 2 přenocování činí cena 750 Kč za pokoj / noc. Pro více osob a nocí možná sleva.

Lázeňský poplatek 15 Kč za osobu a noc. Neplatí pro služební cesty. Neplatí pro osoby mladší 18 let a starší 70 let.

Na požádání je možná snídaně v ceně 90 Kč / osobu (podává se v době od 8.00 do 10.00 hodin). Pro více osob možná sleva.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum