Od hyperrealismu po koncept 2.0

Vstupné

Není uvedeno

Termíny

Momentálně nejsou naplánované žádné termíny.

Darya Bondareva představí svou výstavu, která nese název Od hyperrealismu po koncept 2.0. Jedná se o průřez její tvorbou. Tato mělkyně, která se zatím nenašla v určitém uměleckém směru, a proto zkouší vše možné a snaží se vždy najít v něčem novém. Nestojí na jednom místě. Proto tedy na této výstavě najdete díla ve stylu impresionismu, surrealismu a dokonce i konceptuálního umění. O čemž napovídá i samotný název výstavy, která zahrnuje od všeho trochu.


Biografie

Narodila jsem se 4. 3. 2000 v Kazachstánu, ve městě Karaganda. Ale má národnost je ruská (žije tam totiž velké množství ruských menšin). V Kazachstánu jsem prožila část svého dětství, ale když mi bylo šest let, přestěhovali jsme se s rodinou do Čech. Zde jsem začala chodit do školy a také se rozvíjel můj výtvarný talent. Zájem o umění jsem jevila už opravdu odmalička, kdy to začínalo obyčejnými kresbami princezen, v té době mých idolů. S postupem času se samozřejmě má umělecká úroveň s každým dnem posouvala dál a dál. Studovala jsem na gymnáziu v Chebu, kde jsem navštěvovala umělecký spolek Pátečníci. Aktuálně studuji na Prvním českém gymnáziu v Karlových Varech, kde ve svém volném čase mám také možnost tvořit a rozvíjet své kreativní myšlení. A ne jen to, samozřejmě.

Renesance je můj nejoblíbenější umělecký směr – a také sympatizuji s filozofií té doby (renesanční člověk). O tom svědčí můj zájem i o jiné oblasti umění. Věnovala jsem se hudbě (hraní na klavír) a momentálně jsem objevila novou vášeň. A tou je balet. Klasický balet jsem začala teprve před dvěma lety a za tak krátké období (většinou se začíná v pěti letech) jsem dokázala překvapit svými výsledky nejen všechny okolo, ale hlavně sebe. Před rokem jsem se začala věnovat technice en pointe, což znamená tančení na špičkách. Nevěřila jsem, že v mém věku někdy něco takového dokážu, ale dokázala. Přesvědčí Vás o tom má video vizitka, kterou si můžete zhlédnout na youtube (BLACK SWAN - DARYA BONDAREVA).

Závěrem tedy, touto výstavou bych chtěla představit výsledky mé práce a snahy za léta tvoření. Doufám, že se Vám výstava bude líbit a svůj názor mi pak můžete napsat do ručně vyrobeného bloku.
Také se jedná o prodejní výstavu. Veškerá díla lze zakoupit.

Děkuji Vám za přečtení úvodního textu a přeji příjemnou prohlídku výstavy.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum