Od hyperrealismu po koncept 2.0

Vstupné

Není uvedeno

Termíny

Středa 5. 2. 2020 do 28. 2. 2020

Darya Bondareva představí svou výstavu, která nese název Od hyperrealismu po koncept 2.0. Jedná se o průřez její tvorbou. Tato mělkyně, která se zatím nenašla v určitém uměleckém směru, a proto zkouší vše možné a snaží se vždy najít v něčem novém. Nestojí na jednom místě. Proto tedy na této výstavě najdete díla ve stylu impresionismu, surrealismu a dokonce i konceptuálního umění. O čemž napovídá i samotný název výstavy, která zahrnuje od všeho trochu.


Biografie

Narodila jsem se 4. 3. 2000 v Kazachstánu, ve městě Karaganda. Ale má národnost je ruská (žije tam totiž velké množství ruských menšin). V Kazachstánu jsem prožila část svého dětství, ale když mi bylo šest let, přestěhovali jsme se s rodinou do Čech. Zde jsem začala chodit do školy a také se rozvíjel můj výtvarný talent. Zájem o umění jsem jevila už opravdu odmalička, kdy to začínalo obyčejnými kresbami princezen, v té době mých idolů. S postupem času se samozřejmě má umělecká úroveň s každým dnem posouvala dál a dál. Studovala jsem na gymnáziu v Chebu, kde jsem navštěvovala umělecký spolek Pátečníci. Aktuálně studuji na Prvním českém gymnáziu v Karlových Varech, kde ve svém volném čase mám také možnost tvořit a rozvíjet své kreativní myšlení. A ne jen to, samozřejmě.

Renesance je můj nejoblíbenější umělecký směr – a také sympatizuji s filozofií té doby (renesanční člověk). O tom svědčí můj zájem i o jiné oblasti umění. Věnovala jsem se hudbě (hraní na klavír) a momentálně jsem objevila novou vášeň. A tou je balet. Klasický balet jsem začala teprve před dvěma lety a za tak krátké období (většinou se začíná v pěti letech) jsem dokázala překvapit svými výsledky nejen všechny okolo, ale hlavně sebe. Před rokem jsem se začala věnovat technice en pointe, což znamená tančení na špičkách. Nevěřila jsem, že v mém věku někdy něco takového dokážu, ale dokázala. Přesvědčí Vás o tom má video vizitka, kterou si můžete zhlédnout na youtube (BLACK SWAN - DARYA BONDAREVA).

Závěrem tedy, touto výstavou bych chtěla představit výsledky mé práce a snahy za léta tvoření. Doufám, že se Vám výstava bude líbit a svůj názor mi pak můžete napsat do ručně vyrobeného bloku.
Také se jedná o prodejní výstavu. Veškerá díla lze zakoupit.

Děkuji Vám za přečtení úvodního textu a přeji příjemnou prohlídku výstavy.

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum