Oční klinika Lexum expanduje do Karlovarského kraje

11. 6. 2024 | Z Karlových Varů, Zdraví a lázeňství

Společnost Lexum koupila síť očních klinik, ambulancí a optik, společnost SOMICH, která déle než 20 let aktivně působí v Karlovarském kraji a je hlavním poskytovatelem oční péče v západočeském regionu s dlouholetou rodinnou tradicí a vysoce erudovaným, špičkovým personálem. Akvizicí oční sítě SOMICH Lexum rozšířilo působnost poskytování prémiové komplexní oftalmologické péče i v rámci západočeského regionu, tedy v Karlovarském a Plzeňském kraji. Ve svém portfoliu má tak Lexum v rámci České republiky celkem 10 klinik, 26 očních ambulancí a 16 optik.

Lexum, jako vedoucí privátní poskytovatel oftalmologické péče, má na českém a slovenském trhu unikátní a vedoucí postavení. Zabývá se všemi segmenty oční medicíny – léčbou šedého zákalu, věkem podmíněné makulární degenerace, chirurgií sítnice a sklivce, transplantací rohovky, refrakční a laserovou chirurgií, léčbou zeleného zákalu, šilháním či plastickými operacemi.

Síť očních klinik, ambulancí a optik Lexum Česká republika pečuje o zrak svých klientů od roku 1993 a přes 650 zdravotnických odborníků úspěšně provedlo téměř 1 000 000 zákroků. Více než 30 let poskytuje komplexní a prémiové služby v oblasti oftalmologie. Mezinárodní studie kvality ECOS zařadila Lexum mezi nejlepší evropské kliniky. Lexum, jako jediná síť očních klinik, ambulancí a optik v České republice, splňuje na všech svých pracovištích indikátory kvality stanovené největší zdravotní pojišťovnou VZP ČR. Od roku 2014 je součástí mezinárodní skupiny Optegra Group, která aktuálně provozuje sítě nejmodernějších očních klinik a očních ambulancí ve Velké Británii, České republice, Polsku a Slovenské republice.

Tisková zpráva

O karlových varech

Karlovy Vary mají světový unikát v počtu léčivých horkých pramenů na světě.

Více o Karlových Varech

Pomůžeme vám

Web provozuje Infocentrum Karlovy Vary, zavolejte nám či napište.

Kontakt na Infocentrum